education donerbayi
technolog netkar
haci rulomat
Morfikirler

Akıllı Metre Bagel 1.5 Milyon Dolar Yatırım Almayı başardı

Akıllı Metre Bagel ile ister tavan yüksekliğini, ister belinizin genişliğini ve ya düzensiz objelerin ölçüsünü rahatlıkla alabilirsiniz.

akilli-metre-bagel

Akıllı Metre Bagel

Eğer uzunluk ölçümü yapmak işinizde sürekli ihtiyaç duyduğunuz bir etkinlikse akıllı metre Bagel‘a adeta hayran kalacaksınız.

Klasik metreler ile yapılan ölçümlerin her zaman doğru sonuçları vermediğini ve özellikle daire biçimli ölçümlerde sorun çıktığını keşfeden Amerikalı geliştirici ürettiği akıllı metre ile herkesi kendine hayran bıraktı.

Ürün üç farklı ölçüm moduna sahip. Bu özellikler, ölçmek istediğiniz her ne olursa olsun %99’luk bir doğrulukla sonuç almanızı sağlıyor. Bunun yanında cihaz, yapılan ölçümleri kayıt ediyor, gerektiğinde ses kaydı alıyor. Bu sayede ölçümlerini aldığınız işler için çalışırken unutmak ve hatalı ölçümlere göre çalışmak derdiniz kalmıyor.

Cihaz sahip olduğu bağlantı sistemi ile akıllı telefonunuza bağlanabiliyor ve tüm ölçümleri ve ses kayıtlarını telefonunuzdan görmenizi sağlıyor. Akıllı Metre Bagel’in Android ve iOS işletim sistemlerine uygun uygulaması da bulunuyor.

bagel-dijital-ekran

Bagel

Firma cihaza sahipseniz uzunluk ölçüleri için başka herhangi bir alete ihtiyaç duymayacağınızın garantisini veriyor.

Bagel, üzerinde bulunan lazer ile de ölçüm yapabiliyor. Örneğin lazer moduna getirdiğiniz cihazı yere koyduğunuzda tavana ulaşan lazer’in mesafesini ölçerek tavan yüksekliğini verebiliyor. Ya da bir koltuğun düzenli olmayan sırt bölümünün üzerinde lazeri gezdirerek ölçüsünü alabiliyorsunuz.

bagel-lazer-modu

Akıllı Metre

Bunların yanında Bagel’ı kullanarak bel ölçünüzü bile %99 doğruluk ile öğrenmeniz mümkün.

Cihaz, klasik ip moduna da sahip. Bu sayede bildiğiniz metre aletleri gibi ölçüm de yapabiliyorsunuz. Cihazın üzerinde bulunan dijital ekran, ipin mesafesini canlı olarak gösteriyor.

bagel-klasik-mod

Akıllı Metre Bagel 2

Akıllı metre Bagel’ın üçüncü modu ise tekerlek sistemi olarak göze çarpıyor. Eğer tek elle ölçüm yapmak durumundaysanız, Bagel’ın altında bulunan tekerleği, ölçüm alanında boydan boya gezdirerek verileri elde edebiliyorsunuz.

bagel-tekerlek-mod

Akıllı Metre Bagel mod

Indiegogo üzerinden tanıtılan ürün tam 1.5 milyon dolarlık satış yapmayı başarmış durumda. Ürünün fiyatı ise kampanya boyunca 72 dolar. Bunun yanında 2’li, 4’lü ve 10’lu paketleri de bulunuyor. 10 Adet Bagel’ın paket fiyatı ise 490 dolar olarak belirlenmiş. Ürün Sayfası

HIZLI PARA KAZANDIRAN 10 İŞ İÇİN TIKLAYINIZ
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ