education donerbayi
technolog netkar
haci rulomat
Morfikirler

Bayilik Listesi Yenileniyor

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen bayilik platformu yenileniyor. Yıllardır birçok bayilik yatırımına aracılık etmiş Bayilik Listesi tasarımını ve yazılımını, gelişen internet teknolojileri ve kullanıcı deneyimi tecrübeli uyarınca yeniliyor.

Yeni arayüz ve yazılım hem bayilik ilanı yayınlamak isteyen markaların hem de bayilik avantajlarını değerlendirmek isteyen yatırımcıların ihtiyaçlarını tam olarak karşılamayı hedefliyor.

bayiliklistesi.com

bayiliklistesi.com

Bayilik Listesindeki Yenilikler

Hem bayilik ilanı yayınlayarak markalarını büyütmek isteyen firmalara hem de bayilik fırsatlarını değerlendirmek isteyen girişimcilere fayda sağlayacak birçok yenilik var Bayilik Listesinde.

Şehirlere Göre Bayilik Fırsatları

Artık bayilik arayan girişimciler ve bayilik veren firmalar ilanlarında şehir de belirtebilecekler. Böylece kullanıcılar tercih ettikleri şehirlerde bayilik fırsatlarını süzüp sadece bunlara odaklanabilecekler. Markalar ise direk ilgili ve potansiyel kitleye ilanlarını ulaştırarak reklam harcamalarından tasarruf edebilecekler.

Bütçe ile Bayilik Arama

Kullanıcılar kendi yatırım bütçelerine göre bayilik ilanlarını süzebilecek ve gerçekten yatırım yapabilecekleri bayilik ilanlarını görebilecekler. Böylece sayfalarca ilgisiz ve imkansız içerik arasında gezmekten kurtulacaklar. Değerlendirme fırsatına sahip oldukları teklifleri inceleyerek vakitlerini verimli kullanacaklar.

Firmalara Özel Bayilik Blogları

Firmalar kendilerine ait blog alanlarında bayilik fırsatlarını takip edenler için içerikler üretebilecekler. Bu içerikleri diledikleri gibi resim ve videolar ile destekleyebilecek ve ilgi çekici kılabilecekler. Firma profilleri kullanıcılar tarafından takip edilebilecek ve firmalar markaları hakkındaki gelişmelerden takipçilerini haberdar edebilecekler.

6 Harf Kreatif Tasarım Atolyesi ve Bayilik Listesi ekibinin yüzlerce site üzerinde yaptığı inceleme çalışmaları sayesinde geliştirilen yazılım kısa bir süre sonra yayına açılacak. Siz de gelişmeleri Bayilik Listesi’nin internet sayfası olan www.bayiliklistesi.com adresinden takip edebilirsiniz.

Bu yenilenme sürecini bütün siteye yayan Bayilik Listesi, sadece dijital arayüzünü değil, logo ve kurumsal kimliği gibi bütün içeriklerini yeniliyor. Ülkenin en büyük bayilik platformu olarak sektörün değişik kollarında bayilik fırsatları arayan yatırımcılar ile bayilik veren firmaları en verimli şekilde buluşturmak için kendini ve sektörü yenilemeye devam ediyor.

Bayilik İle Büyümek

Diğer her alanda olduğu gibi ürün geliştirme işi de özel uzmanlık alanlarına ayrılarak bir bakıma spesifik bir hal almış durumda. Bu açıdan bakıldığında yatırımını ürün geliştirme ve marka pazarlaması üzerine yapan firmalar, yeni satış kanallarının ve satış işletmelerinin kurulması konusunda bayilik modelini sıkça tercih ediyorlar. Girişimciler ise yatırımlarını gelişmiş bir marka üzerine yapmayı, yeni bir markanın kurulumdan daha güvenli ve karlı buluyorlar.

Gittikçe gelişen bayilik yatırımları sektörü girişimcilerin ilgisini çekmeye devam edecek gibi görünüyor. Bu sektörü en verimli şekilde Bayilik Listesi aracılığı ile takip edebilirsiniz.

HIZLI PARA KAZANDIRAN 10 İŞ İÇİN TIKLAYINIZ
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bayram Başelma dedi ki:

    Türkiye`de nüfusu hızla artan ve Büyükşehir olan Tekirdağ Merkez`de 100m2 kapalı,300 m2 bahçesi olan, restore edilmiş şehrin tam ortasında NARGİLE için müthiş bir konsept.
    Bu mekana, işi bilen bir yatırımcı aranmakta…
    Herkesin sahip olmak isteyeceği bu mekan sahibini arıyor.
    Saygılarımla…

BİR YORUM YAZ