education donerbayi
technolog netkar
haci rulomat
Morfikirler

Bu iş fikrini seveceksiniz Teebee Oyuncak kutular

Teebee Danimarka’dan çıkan bir iş fikri. İş fikrinin ana amacı çocukların seyahat ederken daha güzel eğlenebilmesi ve tabletlere alternatif bir oyun alanlarının olması.

Teebee çocukların daha çok eğlenmesini amaçlayan bir oyuncak kutusu. İndiegoo yatırım toplama sitesine başvuran ürün sahipleri çok kısa bir sürede 24 bin doları toplamayı başardı. Projenin fon toplama süresine daha 1 ay var.

Öyle gözüküyor ki 1 ay içerisinde firma istediği fonun epey üzerinde bir yatırım alabilecek. Teebee oyuncak kutu 25 dolara satılıyor. Kutunun içerisinde videoda tanıtılan oyuncaklar yok. Sadece seyahat koltuğuna bağlanılan bir kemer, pratik bir ayırma tepsisi, eğlenceli çıkartmalar, yapışkan levhalar ve bölmelerden oluşan kutuyu aslında oyuncaklar ile beraber daha yüksek bir fiyata da satabilirlerdi. Boş olarak satışa sunulan kutunun içeriğini ise siz evde çocuğunuzla birlikte istediğiniz şekilde dolduracaksınız.

2017 yılının Aralık ayında teslim edilmeye başlayacak olan bu ürün 5 renk olarak tasarlanıyor. Ürünün tanıtım videosunu seyrettikten sonra size şöyle bir soru soralım sizce bu ürün piyasa da tutar mı veya ne gibi yenilikler bu ürüne ilave edilebilir.

HIZLI PARA KAZANDIRAN 10 İŞ İÇİN TIKLAYINIZ
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. BEKİR dedi ki:

    yetkilileri ile görüşmek mümkün müdür.

  2. Kerim Özgün BOLAK dedi ki:

    Teebee Türkiye de belirli bir yaşam standartına ulaşmış aileler tarafından talep görür.Ürünün satış ağı internet üzerinden veya “anne akıl oyunları” gibi spesifik oyuncakçılarda teşhir edilmek üzere oluşturulabilir.

BİR YORUM YAZ