EcoReco Model R scooter istediği yatırımı geçti

EcoReco Model R Akıllı elektrikli scooter

EcoReco Model R Akıllı elektrikli scooter şehirlerde sürüş için tasarlanan iddialı ve üstün kaliteli bir ürün. Çevre dostu ve enerji tasarruflu olan bu scooter tasarımı ile de ne kadar farklı olduğunu öne çıkarıyor. Yatırım almayı hakeden ürünün özellikleri de diğer iş fikirlerinden oldukça farklı.

EcoReco Model R ve İnovasyon

İnovasyon örnekleri arayanlar için tam bir örnek ürün olan Akıllı scooter bir ürün üzerinde ne gibi yenilikler yapılabilir sorusununda cevabını veriyor. Normalde scooterların ne kadar basit olduğunu bilirsiniz. Ama bu scooter elektrikli olmasının yanı sıra yeni geliştirilmiş Dinamik Pil Sistemine de sahip. Ayrıca konum izleme, akıllı kilitleme ve farklı ışıklandırma özelliklerine sahip.

EcoReco Model R

EcoReco Model R Şehirlere özel tasarım

Trafik yoğunluğu çok olan şehirlerde ki insan stresini ve geç kalma psikolojisini tekrar anlatmaya gerek yok. Bu fikirde ana temasını buradan alıyor, insanları rahat bir şekilde trafikten kurtarmak ve eğlenceli bir scooter sürüş keyfi yaşatmak projenin ana amacı diyebiliriz.

İş fikri için gereken destek miktarı fikri için girişimciler 50.000 dolar başlangıç yatırımı talep etseler de fikir kısa zamanda 85 bin doları yakaladı. 699 dolar erken teslim fiyatı ile şimdiden 172 destekçisi olan iş fikrinin teslimat tarihi ise 2017 yılının Nisan ayında olacak. Üretilen ilk scooterlar doğrudan ilk sipariş verenlere dağıtılacağı için tahmini olarak seri üretime 2017 yılının sonlarına doğru başlayacaktır.

EcoReco Model R

Fikrin en güzel tarafı ise resimde gördüğünüz gibi 500 mili yani 804 kilometreyi sadece 1 dolarlık enerji ile katedebilmesi. Bu iş fikri ve gelişimini yakından takip etmek isteyenler ürünü bu sayfadan takip edebilirler.

İş fikrinin tanıtım videosu

Farklı bir konu : Biraz konu dışı olsa da burada bir ayrıntıya dikkat çekmek istiyoruz. Biliyorsunuz drone’lar ile ilgili bir konu yazmıştık.  Drone Üretimi ve Satışı Kazandırıyor Bu konuda drone üretiminin son zamanlarda hızla artacağından bahsetmiştik. Ama bahsetmediğimiz konu ise drone uçuşlarındaki enerji kısmıydı. Çoğu drone havada çok uzun süre kalamıyor bu iş fikrindeki elektrikli şarj kısmı dronelar için kullanılırsa sizce de droneların uçuş süresi daha da artabilir mi?

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here