education donerbayi
technolog netkar
haci rulomat
Morfikirler

Kan Bağışlayana Müzik Festivali Bileti

Romanya Transilvanya’da gerçekleşecek olan müzik festivaline katılmak için ilginç bir kan bağışı kampanyası başlatıldı.

kan-bagisi-ile-bilet

Müzik festivallerinin biletleri genelde oldukça pahalıdır. Bu yüzden organizatörler, bir çok insanın gönüllü çalışma karşılığında ücretsiz olarak festivale katılmalarını sağlayan kampanyalar yapmaktadırlar. Ancak Romanya’nın Transilvanya bölgesinde düzenlenecek olan müzik festivali için ilginç bir kampanya başlatıldı.

Daha önce benzeri yapılmamış bir kampanya başlatan organizatörler, kan bağışı yapan insanlara festival biletlerinde büyük indirimler yapacaklarını açıkladılar. Romanya’da kan bağışı konusunda sıkıntılar yaşandığının ve insanların yalnızca %1.7’sinin kan bağışı yaptığının altını çizen yetkililer bu neden kan bulma konusunda büyük sorunlar oluştuğunu belirtiyorlar.

Yapılacak kampanya çerçevesinde insanların kan bağışı konusunda bilinçlendirilmesi ve teşvik edilmesi de sağlanacakken bu yolla kan bağışlarının artırılması planlanıyor.

Kampanyanın başladığı ilk sabahtan 45 kişinin kan bağışında bulunduğu ve ilginin artarak devam edeceği düşünülüyor.

HIZLI PARA KAZANDIRAN 10 İŞ İÇİN TIKLAYINIZ
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Burak dedi ki:

    Ülkemiz de de böyle etkinlikler verimli olacaktır, birçok ünlü o kadar reklam anlaşmaları yapıyor bir kere de böyle işlere yönelseler çok iyi olacak.

    http://www.winsahaspen.com/

BİR YORUM YAZ