education donerbayi
technolog netkar
haci rulomat
Morfikirler

Kosgeb desteği alan iş fikirleri 8 : Börekçi Dükkanı

Kosgeb desteği alan Hatice Hanım börekçi açtı. Kendi işini kuran bir kadın, iş yerindeki imalathanede börek pişiren eşi ile dayanışma içerisinde çalışıyor. Malatya’da girişimcilik eğitimi alan ve aldığı eğitimin verdiği öz güvenle kendi işini kuran bir kadın, eşinin yaptığı börekleri işletmesinde satarak evini geçindiriyor.

Kurduğu iş yerinde, börek ve unlu mamuller ustası olan eşi Mustafa Görür ile çalışan Cumhur Hatice Görür (38), iş hayatında eşi ile birlikte aile dayanışmasına güzel bir örnek sergiliyor. Eşinin işletmenin imalathanesinde yaptığı börek ve diğer unlu mamulleri satarak aile bütçesine katkı sağlayan Cumhur Hatice Görür, KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimine katıldığını söyledi.

Kosgeb desteği alan iş fikirleri 8 : Börekçi Dükkanı

Kosgeb desteği alan iş fikirleri 8 : Börekçi Dükkanı

Görür, Herkes kendi işini kursun, biz yardımcı olacağız) dediler. Kendi işimi kurmak, bir işletmeyi idare etmek hayalimdi. KOSGEB’e de güvenerek bir börekçi dükkanı açtım. Eşim de börekçi ustası. Beraber çalışmaya karar verdik. Eşim imalathanede börek yapıyor, ben de dükkanda onun yaptığı börekleri satıyorum. Beraberce bu işi götürmeye çalışıyoruz diye konuştu.

Kosgeb Desteği Alan İş Fikirleri – Kosgeb Desteği Alan İş Fikirleri 2012 – Kosgeb Desteği Alan İş Fikirleri 2013 – Börekçi Dükkanı

HIZLI PARA KAZANDIRAN 10 İŞ İÇİN TIKLAYINIZ
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ