Mous iPhone Kılıfları ve Airo Şok Teknolojisi

Mous iPhone Kılıfları ve Airo Şok Teknolojisi

Mous iPhone Kılıfları 253 bin doları yakalayan başarılı bir iş fikri. Airo Şok Teknolojisini kılıfa uyarlayan Mous şirketi iPhone kullanıcılarından büyük bir destek almayı başardı. Ana fikir iPhone kılıflarının dayanıklı olması ve düştüğü zaman zarar görmemesini sağlamak.

Mous iPhone Kılıfları

Başlı başına bir inovasyon örneği diyeceğimiz bu iş fikri şimdiye kadar 6634 kişi tarafından desteklendi ve yatırım sürecinin son gününü yaşıyor. Firma işi yapabilmek için 15bin dolar istemişti ancak kısa sürede büyük bir ilgi gördü ve istediği yatırımın çok üstünde bir fona sahip oldu.

Mous iPhone Kılıfları 49 dolara satılıyor

Mous firması kılıf modelleri için akıllı malzeme kullanarak rakiplerinin bir adım önüne geçiyor. iPhone telefonları için koruma sunan Airo Şok teknolojisi darbe emici bir malzemeden yapılıyor. Bir çok yüksek yerden atılarak yapılan denemeleri ürünün tanıtım videosundan izleyebilirsiniz. Üreteceği teknolojik kılıfların patent başvurunda bulunan firma kılıfları 49 dolardan başlayan fiyatlar ile satışa sundu.

İş fikrinin tanıtım videosu

Üretilen iPhone kılflarının ağırlığı sadece 42 gram ve 3 farklı modeli bulunuyor. Kılıfın yanında Flex manyetik tutucuda hediye eden Mous firması Ceviz, Bambu, Kevlar, Siyah Deri, Siyah Mermer ve Beyaz Mermerden oluşan renk seçeneklerini de destekçilerine sunuyor.

Ürün sayfası için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Girişimci Notu: Bu fikirde yatırım ve fon toplama sitelerinde değişik bir pazarlama taktiği ile de karşılaşıyoruz. Bir çok ürün kendi başına lanse edilirken bu kılıflar aynı pazarda ki yan bir ürün ile birlikte tüketicilere sunulmuş. Kılıfın yanında verilen Flex manyetik tutucu aynı zamanda kullanıcıların karar vermesini kolaylaştıracak bir etkiye sahip.

Fikirde ikinci olarak dikkat çeken ayrıntı ise aslında olan bir teknolojinin çok ince bir kılıfa sığdırılabilmesi diyebiliriz. Mikro kristaller ile mikro hava ceplerini kullanmak, ürünün dayanıklı olması konusunda gerçek bir inovasyon örneğini de yanında getiriyor.

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here