education donerbayi
technolog netkar
haci rulomat
Morfikirler

Part Time İş Fikirleri

Zor ekonomik şartlarda yaşamaya çalışan insanlar için ek gelir ve part time iş fikirleri.

part-time-is-fikirleri

Günümüzün zorlu ekonomik şartlarında iş bulmakta zorlanan insanların yanında iş sahibi olan insanların bile geçimlerini sürdürebilmeleri oldukça zor olmaktadır. Bu nedenle bir çok insan boş vakitlerini değerlendirerek ek gelir sağlayabilecekleri bir part time iş aramaktadırlar. Bilinen part time işlerin yanında az bilinen ve potansiyeli olmasına rağmen kullanılmayan part time iş fikirleri de bulunmaktadır. Bu fikirleri sizlerle paylaşıyoruz.

1-Kişisel Alışverişçi

Özellikle yabancı ülkelerde görülen bu iş fikri, alışveriş yapmaya zamanı bulunmayan insanlar için belirli bir ücret karşılığında verdikleri liste doğrultusunda alışveriş yapmak üzerine düşünülmüştür.

2-Çöpten Kullanılabilir Eşyaya

Eğer gerekli ekipmana ve yeteneğe sahibi iseniz insanların eski, kırık ya da kullanılmayan eşyalarını onararak ya da yararlı farklı bir alete dönüştürerek para kazanmanız mümkün. Bu konudaki hünerlerinizi göstermeniz için bir sosyal medya hesabı kullanarak daha fazla iş almanız bile mümkün.

3-Online Alışveriş Sitesi

Çevrenizde ya da tanıdıklarınız arasında kendi ürünlerini yapabilen, el yapımı eşyalar yapma konusunda becerili insanlar varsa, bu insanlarla çeşitli anlaşmalar yaparak kendi siteniz üzerinden satış yapabilir ve hatırı sayılır derecede paralar kazanabilirsiniz.

4-Ev Yapımı Yiyecek

Bazı insanlar mutfakta zaman geçirmeyi çok sever ve aşçılık konusunda da başarılılardır. Ancak bu başarılarını ailelerine ve aile dostlarına göstermekten öteye gidemezler. Aslında yeteneklerini çevreye göstermek için çevre işletmelerle anlaşabilir, en yakındaki bir marketle bile anlaşarak ürünlerini satabilirler. Bu sayede bir ek gelir kapısı oluşturabilir, hatta elde ettikleri başarıya göre kendi işletmelerini bile kurabilirler.

5-Elektronik Onarım

Elektronik eşyalar konusunda yetenekli iseniz ve evinizde bozulan araç gereçleri kendiniz tamir edebiliyorsanız, çevrenizdeki direklere ve dükkanlara bir ilan asarak piyasanın daha ucuzuna elektronik tamiri yaparak hem adınızı duyurabilir hem de ek gelir elde edebilirsiniz.

 

HIZLI PARA KAZANDIRAN 10 İŞ İÇİN TIKLAYINIZ
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. sadal dedi ki:

  merhaba yeni kurduğum dini forum sitesine konu açıp para kazanacak arkadaşlar arıyorum yazmak sizden para ödemek benden yazın kazanın end_39@hotmail.com
  ödemeler hemen yazınca peşin ödenecekdir http://www.havasmekani.com

 2. Demet dedi ki:

  Herkes birilerinden LR kelimesini duymakta ve LR Nedir?diye sormaktadır.Bu yüzden internet üzerinden ek iş imkanlarını araştıran kişilerle bu yazıyı paylaşmak isterim.Öncelikle LR yani tam firma ismi olrak “LR Health&Beauty Systems” 30 yıldır kozmatik sektöründe olan Alman firmasıdır.Firmanın ürettiği ürünler çoğunlukla bitkisel olduğundan daha çok rağbet görmektedir.Bu firmada %40 KA MARJIYLA (özellikle büyük yazdım diğer firmalar gibi %3veya%5 ile uğraşmazsınız) çalışabilirsiniz.Küçük bir örnek vereyim 175 TL’lik bir ürün sattığınızda size kalacak para 50 TL’dir) Benimle birlikte bu yolda kazanmaya varsanız mail atın görüşelim. demetozenalp27@gmail.com

 3. Kemal Alper dedi ki:

  Bilgisayar ve İnretneti kullanabilen ve ticari zekasına güvenip,ufak bir sermaye ile aylık 1000-10.000 tl arası kazanç elde etmek isteyenler ulaşabilir Kemal…05365008687

 4. Aysel Yıldızbakan dedi ki:

  Merhaba,
  günde 1 saat çalışarak,sınırsız kazanç fırsatlarına ulaşabileceğinizi bilseydiniz, bununla ilgili ”Ben yapamam” gibi ön yargılarınızdan kurtulup,yeni bakış açıları geliştirseydiniz,yaşamınız neye benzerdi ?
  Ya mümkünse ?
  0533 685 57 33
  Aysel Yıldızbakan Kişisel Gelişim Uzmanı & Network Marketing Trainer & Yazar & Enerji Terapisti
  Merhaba,
  günde 1 saat çalışarak,sınırsız kazanç fırsatlarına ulaşabileceğinizi bilseydiniz, bununla ilgili ”Ben yapamam” gibi ön yargılarınızdan kurtulup,yeni bakış açıları geliştirseydiniz,yaşamınız neye benzerdi ?
  Ya mümkünse ?
  0533 685 57 33
  Aysel Yıldızbakan Kişisel Gelişim Uzmanı & Network Marketing Trainer & Yazar & Enerji Terapisti

 5. Tarkan sahin dedi ki:

  Slm arkadaşlar
  Ek gelir
  Maddi özgürlük
  Kişisel gelişim
  Sosyal çevre
  Yurt İçi ve yurt dışı eğitimler
  Yurt İçi ve yurt dışında tatiller
  Hızlı kariyer yapmak
  Başkasına yardım etmek
  Ve emeklilik
  Miras bırakma imkanı sunuyor
  Kendi işine sahip olamayacağın bir işi kurmak istiyorsan
  Türkiyenin her yerinden ulaşabilirsiniz
  Bilgi ve egitim desteği sınırsız
  İrtibat 0541 799 01 27

 6. gamze dedi ki:

  Turkiye de yeni buyumeye baslayan bir netvork firmasinin ilk is ortaklarindan olmak isterseniz arayin goruselim 0530 432 22 69

 7. Demet Kosal dedi ki:

  Merhabalar,Türkiye’nin neresinde olursanız olun,katalog yöntemi ile kozmetik ürünleri pazarlamak isterseniz görüşelim.

  Mailim : demetkosal@hotmail.com
  Facebook : Demet Kosal ile Oriflame

  Facebook : Demet Kosal Tel: 0536 3218340

BİR YORUM YAZ