education donerbayi
technolog netkar
haci rulomat
Morfikirler

ŞarjBox Masaüstü Şarj Cihazı Bayilikler Veriyor

ŞarjBox Masaüstü Şarj Cihazı

ŞarjBox Türkiye’nin ilk masaüstü şarj cihazı olma özelliğini taşıyor. İşlettiğiniz mekanlarda müşterilerinize sunmak isteyebileceğiniz bu güzel ürün 4 farklı seçenekle bayilikler veriyor. Şarjbox ile müşterilerinize ister ücretli isterseniz ücretsiz şarj yapma imkanı sunabiliyorsunuz. Cafe ve restoran gibi mekanlarda ziyaretçilerin akıllı cihazlar ile sıklıkla vakit geçirdiğini biliyorsunuz, bu yüzden onlara daha kaliteli hizmet vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ŞarjBox Türk mühendislerin Ar-Ge çalışmaları ile ortaya çıkan ve son 2 yıldır üzerinde çalışılan bir şarj aletidir. Yüzde 100 yerli üretim olan cihazımızla Cafe, restoran, bar ve otel gibi işletmelerin müşterilerinin telefonlarını masalarında oturdukları yerde şarj edebilmelerini sağlanmaktadır. Kısa zamanda tüm Türkiye’ye bayilik vermeyi hedefleyen firma, hem işletmenin hem de müşterinin memnuniyetini hedeflemektedir.

ŞarjBox

ŞarjBox ile Ek Kazanç Fırsatı

Şarjbox masaüstü şarj cihazları, verdiği şarj hizmeti ile birlikte işletmenize ciddi kazançlar sağlamaktadır. Dışarıda 15 dakika için 1 lira atılan şarj otomatlarını düşünürsek, günümüzün en büyük ihtiyaçlarından biri haline gelmiş telefon şarjlarına para ödemek alışılmış bir durumdur. Cihazı kullanabilmek için müşterilerin bozuk para aramasına gerek yoktur. Müşterinin adisyonuna Şarj kullanım bedeli olarak ekleyerek ek kazanç elde edebilirsiniz. Cihazın aktif olması için aktivasyon kartı bulunmaktadır. Cihazın üzerinde  ki bilgi ekranı sayesinde de rahatlıkla ürünün Şarj durumunu kontrol edebilirsiniz.

ŞarjBox Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri

Herhangi bir şart aranmamaktadır. 1 Set ŞarjBox satın alarak bayimiz olabilirsiniz.
Min. Toplam Yatırım Tutarı: 2.850 TL
Yatırımın Geri Dönüş Süresi: 2- 5 Ay
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 4
Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri

Franchise Bayi Yetkilisi: Erhan TURGUT
Telefon numaraları: 0534 918 03 64 – 0324 238 40 92
Mail: erhantrg@gmail.com
Web: sarjbox.com
Adres Bilgileri: Turgutreis Mah. İstiklal Cad. 4112 Sk. Armoni İş Merkezi Kat:6 Akdeniz/Mersin

HIZLI PARA KAZANDIRAN 10 İŞ İÇİN TIKLAYINIZ
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ