Vinci Yapay Zekalı Kulaklık 1 milyon dolar kazandı

Vinci Yapay Zekalı ilk Akıllı Kulaklık

Vinci Yapay Zeka ile birleşen teknoloji ise ile yatırımcıları cezbediyor. Akıllı Kulaklık olarak lanse edilen ürün ses kontrollü olarak kullanılıyor. Etkileyici 3d sesleri ve kolay kullanımı kulaklık sektöründe bir ilk olan ürün Kickstarter sitesinden şimdiye kadar 974 bin dolar fon toplamayı başardı.

Vinci özellikler

Vinci kulaklık fikrini 4767 kişi destekledi ve proje 2017 yılının Mart ayında kullanıcılarına teslim edilecek. 2 yıl boyunca test edilen ürün bulut teknolojisi ile güçlendirilmiş. Bu ürünü kullanırken cep telefonunuzdan tamamen bağımsız bir şekilde müzik dinleyebiliyorsunuz. Kablosuz şarj özelliği, 32 gb hafızası, Bluetooth bağlantısı ve 3d ses ürünün özelliklerinden sadece bir kaçı.

Vinci Yapay Zekalı Akıllı Kulaklıkların tanıtım videosu

Şimdiden Forbes, engadget ve übergizmo gibi bir çok yabancı sitede başarılı olarak takdim edilen cihazın satış fiyatı 99 dolardan başlıyor. 129 dolar ve 149 dolar gibi ilave özelliklerle fiyatı artan ürüne ilgi oldukça yoğun. Vinci kulaklıüın üzerinden ses ile ve el ile kontrol etmeniz çok kolay. Sizin istediğiniz yöntemler ile seçtiğiniz şarkıyı anında dinletebilen kulaklığın önümüzdeki yıllar içerisinde daha çok para kazandıracağına kesin gözüyle bakabilirsiniz. Unutmadan Vinci ayrıca, bir ivmeölçer, jirometre, yakınlık sensörü, optik kalp atış hızı sensörü, GPS ve pusulayı etkileyici bir şekilde kullanmanızı da sağlıyor.

Mp3 formatında 7000’e kadar şarkıyı rahatlıkla dinlemenin mümkün olduğu üründe 10 saat kesintisiz olarak müzik dinleyebilirsiniz. Son olarak ise Akıllı Gürültü Engelleme ve Ses Geçirmezlik Modu özelliğine sahip olan ürüne bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ürün sayfası

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here