yetenek donerbayi
technolog parakazanma
haci netkar
para rulomat
Morfikirler

Webtures Girişimcilere Melek Yatırımcı Oluyor

Webtures ile Dijital Melek Yatırımcılık Fırsatı

Türkiye’nin en büyük SEO Ajansı olan Webtures yeni nesil melek yatırımcılık adı ile bir destek programını faaliyete geçirdi. Tanıtım ve marka bilinirliği konusunda sorun yaşayan girişimcilere, ürün geliştirmeden sosyal medya yönetimine kadar uzanan, dijital pazarlama odaklı geniş bir yelpazede destekler sunuyor.

Webtures

Webtures ülkemizin en önde gelen markalarının arama motorlarına yönelik düzenlemelerini, kullanıcı deneyimi odaklı stratejilerini yöneten bir dijital pazarlama ajansı. Seo Hocası markası ile yedi yıldır ilgili aramalarda birinci sırada yer eden firma, bütün tecrübesini uygulamalı olarak girişimcilerin hizmetine sunuyor.

İletişim imkanları tarihin hiçbir evresinde bu kadar geniş olmadı. Genişleyen imkanlar ise kitlelerde “Kar Körlüğü” misali bir dikkat dağılmasına sebep oluyor. Girişimcilerin ve yeni iş fikirlerinin belki de en önemli eksikliği hedef kitlelerine kendileri doğru bir mesaj ile ulaştırma konusunda yaşadıkları sıkıntı. Webtures bu konudaki deneyimini girişimcilerin hizmetine hiçbir hisse talep etmeden sunuyor.

Başvuru Süreci

Girişimcilerin öncelikle online başvuru formunu doldurmaları gerekiyor. Başvurular ekip tarafından formalar üzerinden bir ön değerlendirme evresinden geçiyorlar. Bu adımı başarıyla tamamlayan girişimciler Webtures ile düzenlenen toplantılarda proje sunumu yapma fırsatını kazanıyorlar. Burada yatırımcı ve girişimci karşılıklı olarak proje üzerine fikir yürüterek bir potansiyel tahmininde bulunuyorlar.

Bu aşamada da olur alan girişimcilerin projeleri destek almaya hak kazanıyor. Girişimciler projelerinin dijital pazarlama ve tanıtım yükünü Webtures gibi uzman bir ekibe bırakarak ürün geliştirme tarafına odaklanabiliyorlar.

Yatırımcılık Destekleri

Webtures onaylanan projelerin girişimcilerine, melek yatırımcılık kapsamında, dijital pazarlama odaklı olarak 50.000 TL değerinde hizmet veriyor. Seo, Adwords, Sosyal Medya Yönetimi, Markalaşma, Kullanıcı Deneyimi ve İş Modeli Geliştirme gibi alanlara dağılan bu yatırım karşılığında Webtures firmanızdan hiçbir hisse de talep etmiyor.
Alışılmış yatırımcıların aksine hiçbir hisse talebinde bulunmadan 50.000 liralık yatırımı girişimcilerin hizmetine sunan Webtures, hem girişimcilerin önünü açmak istiyor hem de bu başarı hikayesi ile dijital pazarlamadaki kalitesini ispatlamak istiyor.

Destek sonucunda oluşan başarı hikayesinin kullanımına izin verilmesi yatırımcının tek şartı.
Orijinal bir iş modeli fikrine sahip tüm girişimciler tarafından değerlendirileceğini düşündüğümüz bu fırsat ile ülkemiz girişimcilerinin en zayıf noktası olan bilinirlik ve markalaşma konularında bir gelişme sağlayabileceğimizi umuyoruz.

Gelişme potansiyeline sahip, sürdürülebilir bir projesi olan her girişimci başvuru formunu doldurarak bu desteğe başvurabilir. Başvuru sürecinde ve devamında tüm girişimcilere başarılar diliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Salim Aydın dedi ki:

    Güzel bir gelişme devamı gelir

BİR YORUM YAZ