1 Milyon Dolar Kazandıran Kamera YoCam

1 Milyon Dolar Kazandıran Kamera YoCam

Dünyanın en hafif, en küçük ve su geçrimez kamerası YoCam geliştiricilerine 1 milyon dolarlık sermaye desteği kazandırmayı başardı.

Sporcular ve adrenalin tutkunları genelde GoPro adlı kamera sistemini kullanarak etkinliklerini videoya çekmeyi tercih ediyorlar. Ancak oldukça pahalı olan GoPro sistemi, yapılan aktivitelerde doğru sonuçları verebilmesi için çeşitli pahalı aksesuarlara da ihtiyaç duyuyor.

yocam-kamera
YoCam

Maddi durumu iyi olmayan insanların da bu tarz olanaklardan yararlanması gerektiğini düşünen YoCam geliştiricileri, ürünü yaklaşık 150 dolardan satıyor.

Dünyanın en hafif, en sağlam kamerası şeklinde lanse edilen YoCam aynı zamanda su geçirmiyor. Ürünün toplam ağırlığı sadece 55 gram. Bunun yanında 2.7K HDR ve 140 derecelik açıyla çekim yapabiliyor. WiFi ve Bluetooth gibi bağlantı protokollerini destekleyen YoCam, MoSteady sabitleme özelliğine de sahip. Bu sayede sarsıntılı etkinliklerinizi yaparken harika videolar çekmenize olanak sağlıyor. Cihaz 30 metreye kadar su geçirmez olarak dizayn edilmiş.

Indiegogo üzerinden tanıtılan ürün şu ana kadar elde ettiği 1 milyon doları geçen desteği ile müthiş bir başarıya imza attı. Ürüne sahip olmak isteyenler yaklaşık 150 dolarlık ücret ödemek zorundalar. Bunun yanında toplu alımlar için de çeşitli fiyatlar bulunuyor. Ürün sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here