15 Dakikada %100 Pilinizi Dolduran Powerbank Asap Dash

15 Dakikada %100 Pilinizi Dolduran Powerbank Asap Dash 1

Asap Dash 15 Dakikada %100 Pilinizi Dolduran Ürüne 130.000 Dolar Yatırım Geldi. Avusturya’nın Sidney kentinde doğan iş fikrinin vizyonu insanları prizlerden kurtarmak. Asap Dash isimli proje dünyanın en hızlı şarj edebilen ve cep boyutunda olan bir powerbank.

powerbankAsap Dash projesine göre cihazınızın pili 15 dakika içerisinde yüzde yüz doluyor. İlk okuduğumuz da kulağa imkansız geliyor. Çünkü saatlerce priz başında beklemeye alıştık. Akıllı cihazların hayatımıza girmesiyle birer şarj kölesi haline geldik. İndiegogo sitesinde ortaya çıkan proje yatırımcılar tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

Öyle ki Asap Dash proje için 30.000 dolar yatırım istenirken indiegogo’dan 130.000 dolardan fazla yatırım geldi. Yazıyı okurken aklınız hala 15 dakika gibi kısa bir sürede yüzde yüz pilinizin dolabileceği teorisinin doğru mu yada yanlışmı olduğunda değil mi ? Bu okuduğunuz doğru çünkü bu ürün dünyanın en hızlı şarj teknolojisine sahip olduğu için bunun patantini almış. Bu da demek oluyorki ürün gerçekten pilinizi 15 dakika da yüzde yüz doldurabiliyor.

Asap Dash aynı zamanda tüm cihazlar ile uyumlu. Alüminyum kasadan yapılan ürün sadece 179 gram ve 59-89 dolar arası fiyatlar ile satılacak. Haziran ayında teslim edilmeye başlanacak olan ürün iPhone 5’i ise sadece 5 dakika içerisinde şarj edebiliyor.

Time-to-charge-gif

Asap Dash ürün sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here