2 Haftada 6.5 Kilo Verdi, Sosyal Medya Yıkıldı

İngiliz şarkıcı Sam Smith 2 haftada 6.5 kilo verdi, sosyal medya diyetinin peşine düştü.

samsmith

22 yaşındaki ingiliz şarkıcı Sam Smith, Şubat ayında Grammy ödülü kazanmıştı. İnstagram üzerinden 3.2 milyon takipçisi bulunan ünlü şarkıcı, Grammy ödülünü kazandıktan sonra sağlığına ve vücuduna daha fazla dikkat etmeye başladı. Daha dikkatli bir yiyecek alışkanlığını benimseyen şarkıcı yaptığı diyeti, fitness düzenini ve yeme alışkanlıkları konusunda tavsiyeler aldığı kitabı İnstagram üzerinden paylaştı.

samsmithhh

İnstagram fotoğraflarında tavsiyeler aldığı kitabın yazarı beslenme uzmanı Amelia Freer’e teşekkür eden şarkıcı, 2 hafta önce bir kadınla tanıştığını ve hayatını tamamen değiştirdiğini, Amelia Freer’in 2 haftalık sürede 6.5 kilo vermesine yardım ettiğini ve yiyecekle arasındaki ilişkiyi de değiştirdiğini belirtti.

Yazarın kitabının tanıtımını da yapan Sam Smith, herkesin kitabını okumasını, ve daha sağlıklı bir yaşama başlamasını tavsiye ediyor. Ayrıca konunun kilo vermekle alakalı olmadığını, bu kitabı okuyanların daha mutlu ve kendine güvenen bir bireye dönüşeceğini iddia ediyor.

samsmith3

Sam Smith gizli kilo verme silahını paylaştıktan sonra kitabın satışlarının patladığı ve yayıncı HaperCollins International’ın talepleri karşılamada zorlandığı belirtiliyor.

Daha önceden kitabın Amerika’da yayınlanmasını planlamayan yayıncı yakın bir tarihte Amerika’da da kitabın basımına başlanacağını duyurdu.

eat

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here