2015 İş Trendleri ve Yeni İş Fikirleri

2015 İş Trendleri ve Yeni İş Fikirleri 1

Para kazanmanın sırrı her zaman yüksek maaşlı işler bulmak değildir. İşte 2015 yılının ek gelir trendleri.

670px-58095-intro-1

Her insan farklı yeteneklerle donatılmıştır. Bu yeteneklerinizi yaratıcılığınızı da kullanarak doğru platformlarda göstermeyi başarabilirseniz, hiç beklemediğiniz paralar kazanmanız mümkün. Yılın en popüler iş fikirleri ile karşınızdayız.

Ucuz Kullanılmış Kitap Satışı: İnternet üzerinden kullanılmış kitap satışı yapan bir çok web sayfası bulabilirsiniz. Ancak her önünüze gelen kitabı alarak para kazanmanız mümkün değildir. Eğer kitaplarla ilgiliyseniz ve piyasası olan ikinci el kitapları belirleyebiliyorsanız, internet ortamından yapacağınız araştırmalarla piyasa değerinin altında ikinci el kitaplar bulmanız mümkün. Bu kitapları satın alarak yine internet ortamından piyasa değerine satarak kar elde edebilirsiniz.

670px-58095-1-1

İkinci El Eşya Satışı: Her şehirde özellikle öğrencilerin bol bulunduğu kentlerde ikinci el eşya satan spot dükkanları mevcuttur. Bu dükkanlardan gözünüze kestirdiğiniz eşyaları pazarlıkta yaparak ucuza satın alıp internet ortamından satışını yaparak kar elde edebilirsiniz. Ayrıca eğer mobilyalar konusunda bilgili ve yetenekliyseniz, arızalı ya da deforme olmuş eşyaları çok cuzi fiyatlara satın alarak onarıp satışını yapabilirsiniz. İnanın hiç beklemediğiniz paralar kazanmak bu yolla mümkün.

670px-58095-4-1

Fotoğraf Satışı: Günümüz teknolojileri sayesinde elinizdeki normal kalitedeki bir cep telefonu ile harika fotoğraflar çekmek mümkün. Ayrıca internet üzerinden kaliteli fotoğraf çekmek konusunda bir çok ücretsiz döküman da bulabilirsiniz. Eğer fotoğraf çekmekten hiç anlamıyorsanız bile biraz araştırma yaparak bu konuda bilgilenebilir ve harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Bundan sonrası ise internet üzerinden çektiğiniz fotoğrafları soluk damgalı bir şekilde yayınlayıp satış fiyatı vermek.

670px-58095-9-1

 

14 YORUMLAR

 1. ÜLKÜ EKO TARIM
  HAYALİNİZDEKİ KÖYÜ BİZ KURDUK SİZDE BİZE BÜTÇENİZ ÖLÇÜSÜNDE KATILIN. MEMURUN EMEKLİNİN İŞÇİNİN ESNAFIN SANAYİCİNİN HAYALİNDEKİ KÖYÜ BİZ KURDUK SİZDE HELALİNDEN TARIMDAN AZ PARAYLA ÇOK PARA KAZANMAK İSTERMISINIZ ? İSTER BİR ERKEK DANAYLA İSTER BİN ERKEK DANAYLA ÜLKÜ EKO TARIM ÇİFTLİĞİNE KATILIN HELALINDEN KAZANIN HUZURLU BİR HAYAT SÜRÜN. CEVİZ DİKSEN ON SENE SONRA SANA TİCARİ ANLAMDA DÖNER MEYVE BAHÇESİ YAPSAN BEŞ SENE SONRA TİCARİ ANLAMDA DÖNER 600 DÖNÜM TAPULU ARAZİMİZ 3 BİN ADET KAPAMA BADEM BAHÇEMİZ İÇİNDEN AKARSU AKAN 70 BİN DÖNÜMDE MERA HAYVANCILIĞINA UYGUN MERAMIZ VAR BİN TL PARANIZ OLSA BUGÜN İÇİN NE ALABİLİRSİNİZ.? SADECE BİR CEP TELEFONU ALIRSINIZ BEŞ SENE SONRA ÇÖPE ATARSINIZ OYSA BİZİM SİSTEMDE BİN TLYE BİR ERKEK DANA ALIRSINIZ SİSTEMDE KALDIĞINIZ HER YIL DANANIZ 2 KATI ARATARAK ÇOĞALIR..
  ÖRNEK TABLO 1 NOT: BU BİR ÖRNEK TABLODUR. FİYATLAR PAZAR ŞARTLARINA GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR…
  1.YIL BAŞLANGIÇ = 1 DANA ALIRSIN
  2.YIL= 2 ERKEK DANA’N OLUR
  3.YIL=4 ERKEK DANAN OLUR
  4.YIL=8 ERKEK DANAN OLUR
  5.YIL=16 ERKEK DANAN OLUR
  ÖRNEK TABLO 2
  BEŞ BİN TL’EN BUGÜN NE ALABİLİRSİN EVE MOBİLYA ALABİLİRSİN BEŞ SENE SONRA MODASI GEÇTİ DİYE ÇÖPE ATARSIN OYSA BİZİM SİSTEMDE BEŞ ERKEK DANA ALINIR.
  1.YIL= 5 ERKEK DANA ALIRSIN
  2.YIL= 10 ERKEK DANAN OLUR
  3.YIL=20 ERKEK DANAN OLUR
  4.YIL=40 ERKEK DANAN OLUR
  5.YIL= 80 ERKEK DANAN OLUR
  ÖRNEK TABLO 3
  ON BİN TL’N OLSA BUGÜN İÇİN NE ALABİLİRSİN SADECE 2.EL BİR ARABA ALIRSIN HERGÜN CEPTEN MASRAF YAPARSIN. BEŞ YIL SONRA HURDAYA ÇIKAR OYSA BİZİM SİSTEMDE ON BİN TLYE ON ERKEK DANA ALIRSIN
  1.YIL= 10 ERKEK DANA ALIRSIN
  2.YIL=20 ERKEK DANAN OLUR
  3.YIL=40 ERKEK DANAN OLUR
  4.YIL= 80 ERKEK DANAN OLUR
  5.YIL= 160 ERKEK DANAN OLUR
  ÖRNEK TABLO 4
  BUGÜN ELLİ BİN TL’EN OLSA NE ALABİLİRSİN SIFIR BİR ARBA ALIRSIN BEŞ SENE SONRA YARI FİYATINA DÜŞER OYSA BİZİM SİSTEMDE ELLİ TANE ERKEK DANA ALIRSIN
  1.YIL= 50 ERKEK DANA ALIRSIN
  2.YIL= 100 ERKEK DANAN OLUR
  3.YIL= 200 ERKEK DANAN OLUR
  4.YIL= 400 ERKEK DANAN OLUR
  5.YIL= 800 ERKEK DANAN OLUR
  ÖRNEK TABLO 5
  BUGÜN YÜZ BİN TL’N OLSA NE ALABİLİRSİN SADECE BİR DAİRE ALABİLİRSİN AYLIK 300 TL VEYA 400 TL KİRA GETİRİR BEŞ SENE SONRA ALDIĞINIZ KİRAYI DAİRE’NİN TAMİRATINA HARCARSINIZ OYSA BİZİM SİSTEMDE YÜZ BİN TL’YE YÜZ TANE ERKEK DANA ALIRSINIZ
  1.YIL= 100 ERKEK DANA ALIRSIN
  2.YIL=200 ERKEK DANAN OLUR
  3.YIL=400 ERKEK DANAN OLUR
  4.YIL= 800 ERKEK DANAN OLUR
  5.YIL=1600 ERKEK DANAN OLUR
  HESAP ORTADA İSTER SİSTEMİMİZDE 1 YIL KALIN İSTERSENİZ 5 YIL KALIN. BURADA SİZDE BİZİM ÇİFTLİĞİMİZE KATILABİLİRSİNİZ SÖZLEŞMELİ HAYVANCILIK SİSTEMİ AVRUPA VE AMERİKADA BAZI ÇİFTLİKLERDE YAYGIN OLARAK KULLANILMIŞ OLAN BU SİSTEMDE AMAÇ ÇİFTLİK KURAMAYAN İMKANI YETMEYEN YETSE BİLE BAZI NEDENLERDEN BU SEKTÖRE GİREMEYEN KİŞİLERİN BU SEKTÖRDEN PARA KAZANMALARINI SAĞLAMAKTIR.

  ÜLKÜ EKO TARIM ÇİFTLİĞİ
  FACEBOOK= [email protected]
  TEL: 0541 440 81 51 SUNGURLU/ÇORUM

 2. merhaba maddi özgürlük istiyorum acele artık lütfen yardım ediniz aynı zamanda öğrenciyim teşekkürler

 3. Siz işinizi kurun tanıtımını ve müşteri artışını sizlere biz sağlayalım,Broşür basım ve dağıtımı,açılış organizasyonlarınızı İstanbul veya bütün Üniversitelerde tanıtımlarınızı gerçekleştirelim.Güvenilir ekip ve tecrübe ile çalışmak isteyenler için iletişim numarası 0532 412 7863

 4. 2015 in en popüler işi için hazırlananın,
  Eskiden bir işyeri açıp çevremize reklam yapıp para kazanırdık ama artık hayat internete kayıyor zaman interneti kullanarak para kazanma devri başladı ben çok araştırma yaptım ve aradığımı buldum tavsiye pazarlama ve e-ticaret’i bir araya getiren bir şirket sayesinde hayalini bile kuramiyacagim e-ticaret sitem oldu http://www.gokavm.com sizde bana ulaşın hayallrinize kavuşun 0530 8804058 [email protected]

 5. Girişimci ruhunuz varsa, sağlığınıza da önem veriyorsanız ve zamanınız sizin için değerliyse şu anda Türkiye’de henüz yapılanma sürecinde olan ve 2 sene içinde trilyonlarca (yeni parayla milyonlarca) para dağıtan sektörünü domine etmeye gelmiş, vizyonu muhteşem bir firma şu anda Türkiye’de hızla büyümekte. Detaylarını konuşmak size hayatınızdan birkaç saat alabilir ama yaşamınızı, hayatlarınızı değiştirebilir. Konuyla alakalı görüşmek isteyen arkadaşlar beni istedikleri zaman arayabilirler. Zımba gibi bir 2015 dileğiyle. 05304434589 Volkan.

 6. Sait EMEÇ Bey detayları mailime gönderirseniz çok memnun olurum. Doktora mezunuyum. Çok iyi düzeyde bilgisayar ve orta düzeyde yabancı dillerim var. Egebölgesinde çalışmak istiyorum. İş detaylarını [email protected] e-posta adresine gönderirseniz sevinirim

 7. 2015 yılında trend olan, para kazandırabilecek işler arasında hangisi sizce en popüler. bana bunlar saçma geldi.

 8. Ben BALIKESİRDURSUNBEY de ikamet etmekteyim OTO KAPORTA USTASIYIM.baba mesleğim işimin ehliyim yaşım 30 yurt içi ya da yurt dışı çalışa bilirim.E+A2 ehliyetim var oto kaporta işi bulup çalışmak istiyorum bilgilerinize arz ederim.

 9. Toplamda 10 dakikalık bir internet başından çalışma ile günde 72 kere para kazanıyorsunuz…Uyurken kazanıyorsunuz… Gezerken kazanıyorsunuz…Yemek yerken kazanıyorsunuz…Otururken kazanıyorsunuz.. Myadversitingpays şirketi 24 saatlik zaman diliminde 20 dakikada bir para kazandırıyor…Ve artık Myadvertisingpays şirketi 3 Aralıktan itibaren artık TÜRKİYE’DE…Ayrıntılı billgi için [email protected] adresine e mail gönderin sizi bilgilendirelim

 10. Şirketimiz Almanya merkezli, Alman kalite ve güvenilirliğini sunmakta olup, bugün dünya çapında 32 ülkede, 1.000 kişilik personeli ve serbest çalışan yaklaşık 300.000 satış ortağı ile Avrupa’nın lider doğrudan satış şirketleri arasında yer alıyor.
  Firmamız kaliteli ve yenilikçi kozmetik ürünleri, ödüllü Aloevera cilt bakım ürünleri ve dünyaca ünlü starların parfümlerini üretmektedir.
  Girişimcilerimize karlı, prestijli, emsallerinden çok farklı ve yüksek gelir imkanı yanında eşsiz otomobil konsepti sağlayan bir iş fırsatı sunmaktayız.
  Türkiyenin tüm şehirlerinde ya da temsilciliğimiz bulunan 32 ülkenin tamamında işinizi yapabilirsiniz.
  Firmamızda geliriniz tamamen performansınıza ve isteğinize bağlı olup, hangi ay, ne şartlarda, ne kadar kazanabileceğinizi kolayca hesaplayabilirsiniz. (Ay sonunda 500 TL ya da 5.000 TL, 10.000 TL kazanmak sizin elinizde ve kesinlikle basitçe uygulanabilir)
  Performansınıza bağlı olarak 1-2 sene içinde tamamen finansal özgürlüğe ulaşabilirsiniz.
  Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here