2M Enerji Çözüm Ortağı Bayilikler Verecek

2M Enerji çözüm ortağı bayilik bilgileri

2menerji
2menerji

2M Enerji 2005 yılında kurulmuş ve 60 bayisi bulunmaktadır. 2M Enerji gelişen piyasa şartlarında, kendini sürekli yenileyerek, serbest tüketicilere indirimli elektrik tedarikinde bulunmak üzere kurulmuş bir şirkettir.

Şirketimiz ETS Grubu ve Voyage Otelcilik Grubu ortaklarından Sn. Mehmet Nuri Ersoy ve enerji sektöründe uzun yıllar deneyimi olan Sn.Mehmet Yükselen tarafından yönetilmektedir.

Günümüzde işletmelerin maliyetlerinin önemli bir bölümünü elektrik faturaları oluşturmaktadır. 2M Enerji olarak biz, müşterilerimize indirimli elektrik imkanı sağlamak ve elektrik maliyetlerini azaltmak amacındayız. Enerji sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek siz müşterilerimizi bu yeniliklerden haberdar eder, en ucuz elektriği 2M Enerji kalitesi ile tedarik etmenizi sağlarız.

Sizin Enerjiniz, Bizim İşimiz!

Elektrik enerjisi gündelik yaşamın devamı açısından vazgeçilmezdir.

2M Enerji güçlü finansal yapısıyla, her türlü ihtiyacınıza cevap veren organizasyonuyla, tükettiğiniz elektriği üretebilecek veya tedarik edebilecek varlık ve kaynaklarıyla, elektrik enerjisi konusundaki uzmanlığı ve güvenilirliği ile tüm serbest tüketiciler için en doğru tedarikçi konumundadır.

Üretim için 2005 yılında kurulan 2M Enerji şirketimiz inşaat aşamasında, lisansı alınmış ve alınacak 150 MW yenilenebilir üretim kapasitesi ve hızlı yatırım politikası ile sektörde ilerlemektedir.

Vizyonumuz:

Yenilikleri takip ederek sürekli gelişen, enerji sektöründe söz sahibi, sektörün en güvenilir şirketlerinden biri olmak.

Misyonumuz :

Etik değerlerden ve müşteri memnuniyeti ilkesinden asla ödün vermeden, kaliteli hizmet anlayışımızla çevreye uyumlu, sürdürülebilir enerji üretmek ve en az maliyetle siz müşterilerimizin hizmetine sunmak.

Neden Biz?

Elektrik enerjisi sektöründe “Uzmanız”;
Elektrik sektöründe uzman, güvenilir ve eğitimli kadrolarımızdan oluşmuş Türkiye geneline yayılmış temsilci ağımıza güveniyoruz.

Elektrik enerjisi sektöründe “Güveniliriz”;
ETS grubu ve Voyage Otelcilik Grubunun markamıza sağladığı güçle elektrik tedarikinde müşterilerimizin güvencesiyiz. Yaptığımız büyük yatırımlarla ülkemizin elektrik tedarikinin yatırımcısı olarak bugünün ve yarının enerjisinin karşılanmasında her zaman varız. Portföyümüzde yer alan Eğitim, Sanayi, Sağlık, İletişim, Bilgi işlem, Turizm, Finans ve Perekende sektörlerinde faaliyet gösteren yüzlerce kurumsal müşterimize kaliteli hizmet vermeyi sürdürmekteyiz

Elektrik enerjisi sektöründe “Güçlüyüz”;
İşletme ve inşa aşamasında olan yaklaşık 150 MW hidroelektrik kapasite ile elektriği sadece satan değil, aynı zamanda yaptığı yatırımlarla üreten bir şirketiz. Yüksek rekabet içerisinde yer alan Elektrik Piyasasındaki yenilikleri, müşterilerimizin menfaati doğrultusunda, fiyat avantajlarına çeviriyoruz.

Elektrik enerjisi sektöründe “Sürekliyiz”;
Türk elektrik sektörünün daimi oyuncusuyuz. Müşterilerimizin hayatlarında bugün de varız, yarın da olacağız. Değer yaratmaya her gün devam edeceğiz.

Elektrik enerjisi sektöründe “Müşteri Odaklıyız”;

Müşteri Memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Uzman kadrolarımız tarafından hizmet alır, her türlü sorunuza cevap, sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Önceliğimiz; müşterilerimiz ve ülkemiz için en iyisini yapmaktır.

Elektrik enerjisi sektöründe “Yenilikçiyiz”;
2M Enerji’li olmanın ayrıcalığını hissedebilmeniz, kaliteli ve hızlı hizmet alabilmeniz için hep araştırıyoruz. Dönemsel olarak değişebilecek ekonomik koşullar ve kullanım miktarlarınızda size en uygun tarife avantajlarını güncel şekilde sunabilecek ve kusursuz bir satış sonrası hizmet sağlayabilecek tecrübeli bir çözüm ortağıyız.

0212 651 06 58 yada 0850 273 0 186 numaralı enerji danışma hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

BAYİLİK DESTEKLERİ-PERSONEL DESTEĞİ
YETKİLİ KİŞİ- İbrahim Üzümcü
İŞYERİ : 0212 651 06 58
Mail : ibrahimuzumcu@enerjicozum.com
WEB SİTESİ: enerjicozum.com.tr
Ç.Çeşme Mah. Sanayi Cad. No: 44 Nish İstanbul D Blok K:15 D:176-177 Yenibosna / Bahçelievler / İSTANBUL

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here