3 Boyutlu Yazıcı ile istediğiniz tasarıma anında sahip olun.

3 Boyutlu Yazıcı Dünyasına Katılmaya Hazır mısınız?

p6361_column_grid_12

3 Boyutlu yazıcı ile özellikle tasarımcıların çok ilgili olduğunu biliyoruz. Ancak genel olarak 3 boyutlu yazıcıların çok pahalı olması ve profesyonel kullanım gerektirmesi sebebiyle ancak belirli iş yerlerinde nadiren bulunuyor.

Cube 3D Yazıcı ise ev ve ofis kullanımı için üretilmiş bir ürün. En kolay kullanıma sahip yazıcılardan biri ve evde, ofiste ve çocuklar tarafından kullanabileceğine dair sertifikası da bulunmakta. Ürün 25 adet ücretsiz 3 boyutlu tasarımı içerisinde barındırıyor böyle nasıl kullanıldığı hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz.  Bu ürün yaratıcılığınız ile birleştiğinde harika paralar kazandırabilecek bir ürün.

Bu ürünle en basitinden, renkli telefon kılıfları, ilginç meyve tabakları, masa lambaları ve aksesuar tasarımları yapıp kendi evinizde üretimini yapabiliyorsunuz.

Ürün şu anda 1195 Euro satış fiyatıyla sunuluyor ve ücretsiz kargo kampanyası bulunuyor. Bu ürün ev kullanıma uygun tek 3 boyutlu yazıcıdır. Windows ve Mac bilgisayarlara uyumnludur. Bilgisayarınızda tasarladığınız ürünleri kolayca Wi-Fi ya da Usb ile yazıcınıza yollayabiliyorsunuz. Ürün Satış Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here