30 minutos franchising

Türkiye’de bayanlara yönelik birçok spor salonu faaliyet gösteriyor. 30 minutos İspanyol kökenli bir şirket, 30 minutos kendi geliştirdiği 5 farklı metotla bayanların çeşitli sorunlarına çözüm buluyor.
Örnek olarak, 30 minutos weight control ile kilo kontrolü sağlanırken, 30 minutos overal fitness ile vücudun form tutması hedefleniyor.

30 minutos, yatırımcı adayının özellikle bayan olmasına dikkat ediyor. 30 minutos’a 40 bin euro yatırım ile markanın lisans hakkını almak mümkün. 30 minutos’un iş geliştirme editörü Eduardo Berastagui bayanlara yönelik fitness pazarının çok hızlı büyüdüğünü söylüyor. Şu an 11 milyon kadının bu tip merkezlere gittiğini söyleyen Berastagui, önümüzdeki 10 yıl içinde tüm dünyada 12 bin yeni merkezin açılacağını vurguluyor. Avrupa’da ise bu rakam 4 bin olacak. 30 minutos bu pazardaki hedefi ise bu yıl Avrupa’da en yaygın zincir haline gelmek.

Detaylı bilgi için www.30minutos.net adresine gidiniz.

Etiketler:30 minutos franchise, 30 minutos bayilik, 30 minutos franchising, 30 minutos bayilik şartları, 30 minutos franchise bilgileri, 30 minutos franchising nasıl alınır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here