3D Mini Selfie Girişimcilerini Arıyor!

144

3D Mini Selfie, yüz tarama ve üç boyutlu modelleme teknolojilerini bir araya getirerek duyguları ve hayalleri üçüncü boyuta taşıyan üst düzey teknolojidir.

3D Mini Selfie

Bayilerimize vereceğimiz yazılım ile, müşterilerinin yüz fotoğrafını çekmeleri yeterlidir. Otomatik olarak oluşturulan yüz 3d modeli daha öncede sistemde olan konsept figürlere aktarılır. Böylece müşteri kendi yüzü ile konsept modelde nasıl görüneceğinin önizlime şansını yakalar. Müşteri onayı ile 3D Baskı merkezime düşen model üretime alınır ve 5 gün içinde adrese kargolanmış olur. Bayi bu süreçte sadece müşteriye satış operasyonunu üstlenir. Kalan süreç firmamız tarafından takip edilmektedir.

3 boyutlu teknoloji alanında Türkiye’nin ilk bayilik ağını oluşturan 3D Mini Selfie’nin çalışma sistemi çok kolaydır. Üç Basit Aşamada %100 Bayi Memnuniyeti dediğimiz çalışma politikamızla gerekli tüm desteği bayilerimize sağlamaktayız.

REFERANS SİSTEMİYLE SÜREKLİ KAZANÇ

3D Mini Selfie bayileri sürekli kazanırlar. Çünkü, müşteriler sisteme “bayinin referansıyla” kaydedilir. Böylece referanslı müşteri genel merkezden yeni ürün sipariş verdiğinde müşteriyi sisteme kaydeden bayi de kazanır. Bu sistem bayilik süresince her müşteri için devam eder.

BÖLGE KORUMASI

3D Mini Selfie bayilerinin bölgeleri sözleşme ile koruma altındadır. Bir 3D Mini Selfie bayisinin bulunduğu binada ya da caddede başka bir 3D Mini Selfie bayisi açılamaz.

BAYİLERE MÜŞTERİ DESTEĞİ

3D Mini Selfie Genel Merkezi müşterilerden fotoğraflı sipariş kabul etmez. Sipariş vermek isteyen kayıtsız müşterileri adreslerine en yakın 3DMS bayisine yönlendirir.

3D Mini Selfie Bayilik İletişim Bilgileri

Akdeniz Üniversitesi Teknokenti
AR-GE 1 Binası, Kat: 1 Konyaaltı / Antalya
Akdeniz Bölge Müdürlüğü
ANTALYA OFİS : 0 (532) 742 00 52
Mail: info@3dminiselfie.com
Web: www.3dminiselfie.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here