444 Kebap Franchise Sistemi

444 Kebap markası, imajı, reçeteleri ile her türlü işletim sistemini belirli bir bedel karşılığında, belirli standartlar içinde kullanmak şartıyla bağımsız bir yatırımcı olarak 444 Kebap sistemine dahil olmak artık mümkün!
Amacımız, sisteme duyulan güven ile 444 Kebap zincirindeki her halkanın uygulamadaki başarısını sağlamaktır. Mikro işletme bazında yakalanan başarı, sistemde katlanarak büyüyen bir değerler zinciri oluşturacağından, makro boyutta 444 Kebap markasının bir başarı zinciri oluşturması kaçınılmaz olacaktır. Bu anlamda sistemde yer alan her unsur bizim için önemlidir.


444 Kebap Olarak Franchise Sağlanan Hizmetler


Dükkan yeri ve konum onayı, mimari proje ve ekipman seçimi, proje geliştime, ekipman yerleşim kontrolü, işletmeye alma, franchise sahibi için veya seçilmiş bir personel için eğitim, personel seçimi ve temininde yardım, dükkan açılışında belirli bir süre zarfında 444 Kebap elemanlarınca franchise dükkan elemanlarına yerinde eğitim verilmesi, malzeme satın alımında 444 Kebap gücünden yararlanarak, kazanmaya malzeme alırken başlamak, dükkan işletme standartları, satın alma, satış, reklam-pazarlama, muhasebe konularında tam eğitim, tam destek, reklam, promosyon çalışmalarından yarlanmak, 444 Kebap sistemini kullanabilmek.


444 Kebap Franchise Sahiplerinin Sorumlulukları


Franchise sözleşmesine ve verilen işyerinin gelişmesi için verilen işletme standartlarına uymak, uyulmasını sağlamak.
İlk Yatırım Maliyeti : Dükkan kurulum bedeli lokasyona göre değişmekle birlikte, ortalama olarak 50.000 – 70.000 € olarak değişmektedir.
Finansal Sorumluluklar : Paket servis – Alışveriş ve iş merkezi – restaurant ve paket servis konseptlerinden birini tercih ettikten sonra, düşünülen konsepte uygun dükkan için gerekli olan yatırım maliyetini karşılayacak maddi güce sahip olması gerekmektedir. Konsept olarak seçilecek dükkanda 444 Kebap sistemine giriş bedelinin ödenmesi;
Paket Servis Dükkanı : 10.000 – 20.000 € (Sadece evlere ve işyerlerine servis yapan, kısıtlı yada hiç oturma yeri olmayan dükkanlar)
Alışveriş veya İş Merkezi içinde bulunan dükkanlar : 10.000 – 20.000 €
Tam Servis Dükkanı : 10.000 – 20.000 € (Hem restaurant, hem de paket servisi olan dükkanlar)
Aylık Brüt Ciro üzerinden belli bir yüzdenin royalty olarak aylık bazda franchisör’e (444 Kebap) ödenmesi.
Aylık brüt ciro’nun belli bir yüzdesini gerek franchisör(444 Kebap) ile birlikte ve/veya işletme olarak reklam promosyon giderleri için harcamak.
* (Bölge ve Dükkan sayısına göre dükkan açmak isteyen franchiseler ile görüşülüp özel şartlarla anlaşma yapılabilir.)

444 Kebap Dükkanları Nasıl Olmalı


Paket Servis Dükkanları : En az 70 m² büyüklüğünde, minumum 4 metre genişliğinde cephesi olan, ana caddeye yakın veya ana caddeye paralel bir yede olan, sokak seviyesinde zemin kat, ön tarafında cephesi genişliğinde motorsikletlerin rahatça girip çıkabileceği müsait yeri olan, tercihen arka kapısı olan, her gün 24:00 saatlerine kadar açık kalabilecek dükkanlar,
Alışveriş ve İş Merkezlerindeki Dükkanlar: En az 30 m² büyüklüğünde, minumum 3,5 metre cephesi olan, tercihen merkezde kebap satılan tek yer olması, ön alanda ışıklı pano ve neon yazısına engeli olmayan, yük asansörü, çöp ve çıkışlara yakın olması, tercihen depo kapasitesi olan, tercihen paket servise izin verilen bir merkezde olması,
Tam Servis Dükkanı : En az 150 m² büyüklüğünde, minumum 6 metre genişliğinde cephesi olan, yaya ve araç trafiği işlek ve ana cadde üzeri, yoğun alışverişin yapıldığı bölgelerde, sokak seviyesinde zemin kat veya çok katlı, ön alanda ışıklı panoya engeli bulunmayan, tercihen arka kapısı olan, tercihen otopark sorunu olmayan, her gün 24:00 saatlerine kadar açık kalabilecek dükkanlar.


444 Kebap bayilik başvuru formu için linke tıklayınız.


Etiketler : 444 Kebap bayilik, 444 Kebap bayilik şartları, 444 Kebap franchise, 444 Kebap franchise şartları, 444 Kebap franchising, 444 Kebap franchise nasıl alınır, 444 Kebap bayi nasıl olunur.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here