5 Dakikada Kurulan Akıllı Ev Sistemi İle 1.2 Milyon Dolar Kazandı

5 Dakikada Kurulan Akıllı Ev Sistemi İle 1.2 Milyon Dolar Kazandı

5 Dakikada Kurulan Akıllı Ev Sistemi İle 1.2 Milyon Dolar Kazandı. Akıllı evinizi kurmak OOMI sayesinde artık çok kolay

oomi

5 Dakikada kurulabilen dünyanın ilk akıllı ev sistemi OOMI’nin yetenekleri görenleri şaşırtıyor. Akıllı ev sistemi OOMI, ışıklandırma, elektronik aletler, ısıtma sistemi, televizyon ve müzik seti gibi cihazları tek bir kumandadanyönetmenize imkan sağlamasının yanında ayrıca bir ev güvenlik sistemi olarak görev yapıyor.

OOMI ile, evinizdeki neredeyse her şeyi kontrol edebiliyorsunuz. Bunun yanında ürün, hırsızlıklara karşı, hareket sensörü, cam kırılma sensörü, ses sensörü, gece görüş kabiliyeti, deprem ve afet durumlarına karşı sarsıntı sensörü, UV ışını sensörü, sıcaklık sensörü, nem sensörü gibi yeteneklere sahip.

Ürünün üzerinde 1080P kalitesinde çekim yapabilen bir kamera, Wi-Fi bağlantısı, Bluetooth LE bağlantısı ve sesli komut algılayabilen bir mikrofon bulunuyor. Bu sayede ürünü kullanmak tahmin edildiğinden de basit bir hal alıyor.

Ürünün Indiegogo üzerinde 33 günlük daha kampanya süresi bulunuyor. Ayrıca kampanyaya başlanıldığında firma 50 bin dolarlık bir hedef belirlemiş ancak bu hedefi çok kısa sürede aşan kampanya şu anda tam tamına 1.2 milyon dolar fon elde etmiş durumda.

Ürünün farklı yeneteklerine sahip farklı modelleri bulunuyor. Bu modellere göre de farklı fiyatlar belirlenmiş durumda. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here