60 saniyede salata fikrine 335 bin dolar destek geldi

  592

  60 saniyede salata hazırlamak

  Hızlı salata yapmak isteyen kişiler için geliştirilmiş bu basit ürün tam 335 bin dolar yatırım aldı. 60 saniyede salata yapan ürünün kullanımı ve temizliği çok kolay. Salata yapmak için malzemeleri ürüne koyuyorsunuz ve sonrasında diğer kapağı ürüne takıyorsunuz. Bıçakla çabuk bir şekilde doğradığınız malzemeleri biraz karıştırdıktan sonra salatanız hazırlanıyor.

  Craig Wenger ve David Turover tarafından düşünülen fikir Kickstarter sitesinde kısa sürede istediği yatırımı aştı ve 12709 kişi tarafından ön sipariş almayı başardı.

  60 Saniyede salata

  12 ve 14 dolar gibi fiyatlar ile satılacak olan salata yapan ürün 2017 yılının mayıs ayında sipariş verenlere gönderilmeye başlanacak. Patentli olan ürün ilk destek olarak 5 bin doları hedeflemişti. Kickstarter’da çok yatırım alan bir çok ürün aslında ilk başlarda hedefi küçük tutuyor ve ilk siparişlerden sonra yatırım miktarları sürekli yükseliyor.

  60 Saniyede salata fikrinin tanıtım videosu

  Salata yapımı fikrinde videoda izleyeceğiniz ürün 3d laser ile basılmış bir prototip. Ürün Bpa (Geri dönüşümlü plastik) içermeyen enjeksiyon kalıplama sistemi ile seri üretime geçecek. Muhtemelen ürün kısa süre içerisinde bir çok ülke de satışa sunulacak. Ürün ile ilgili bilgi almak isteyenler bu sayfadan nocleanaquariums.com girişimciler ile irtibata geçebilirler.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here