Aba Döner’in açılışını Maliye Bakanı Şimşek yaptı

Aba Döner'in açılışını Maliye Bakanı Şimşek yaptı
Aba Döner
Aba Döner

Ekim ayında Mardin ve Mardin Kızıltepe açılışlarından sonra 17 Kasım’da Batman açılışımızı gerçekleştirdik. Siirt, Elazığ, Diyarbakır projeleri devam ediyor. Aba Döner için şu an ışık doğudan yükseliyor.

Önceki gün Üniversite girişinde hizmete giren Türkiye’nin tanınmış markalarından ABA Döner’in açılış kurdalesini Bakan Şimşek ile eşi Esra Şimşek yaptı.Önceki gün Üniversite girişinde hizmete giren Türkiye’nin tanınmış markalarından ABA Döner’in açılış kurdalesini Bakan Şimşek ile eşi Esra Şimşek yaptı.

Cumartesi günü saat 16.00’da ABA Döner’in açılışına katılan Maliye Bakanımız Mehmet Şimşek ve eşi Esra Şimşek, Vali Vekili Şener Çağlar, eski Milletvekillerinden Nezir Nasıroğlu, Ataullah Hamidi, Ticaret Sanayi Odası Başkanı Osman Nasıroğlu, ABA Döner Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akhan açılış kurdalesini keserken, açılışa, Hasankeyf Belediye Başkanı A. Vahap Kusen, Gercüş eski Belediye Başkanı Bedrettin Ekmen, Serbest Mali Müşavirler Odası Başkanı M. Şah Ayaz, Eski BARO Başkanı Av. Yusuf Tanrıseven, Ziraat Odası Başkanı Nizamettin Aydiş, Ticaret Borsası Başkanı Arif Güneş, Çevre Göllüleri Derneği Başkanı Hasan Argunağa, Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkanı Rıdvan Söylemez, diğer STK temsilcileri, İl Müdürleri, İş adamları, ulusal ve yerel basın mensupları ile kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.

İlk açılış konuşmasını yapan ABA Döner Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akhan, Maliye Bakanı ve tüm Batman halkına teşekkür ederek. ABA Döner’i Batman’a getirmekten gurur duyduklarını ifade etti.

Daha sonra kürsüye gelen Bakan Şimşek; “Genç girişimcilerin ABA Döner gibi önemli markayı Batmanlılarla tanıştırması çok güzel. Batman’a yatırım yapanları kutluyorum. Bereketli olsun, bol kazançlar diliyorum. Bildiğiniz gibi bölgemize özel teşvik uygulamaları getirdik. 100 yatırına 116 veriyoruz. Organize Sanayi Bölgemizde yer kalmadı, ikinci Organize Sanayi Bölgesini de kurduk. Bölgeyi yatırıma doyuracağız.” Şeklinde konuştu.

ABA PİKNİK & ABA DÖNER
Okan ÖZDEMİR
Marka ve Franchise Direktörü
Tel: +90 312 229 83 83
Gsm 1: +90 546 552 43 99
Gsm 2: +90 533 466 55 23
abapiknik.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here