Aba Piknik – Aba Döner Bayilik Şartları

Aba Piknik - Aba Döner Bayilik Şartları
Aba Piknik Bayilik

Bayilik Kategorisi : Fast Food – Restoran
Firma İsmi : Aba Piknik – Aba Döner
Kuruluş Yılı : 1992
Şube Sayısı : 26

Firma Tanıtımı : Köklü bir aile şirketi olan Aba Piknik, geçmişi eskilere dayanan hayvancılık alanındaki tecrübesini gıda alanına taşımak amacıyla 1992 yılında Aba Hayvancılık ve Tarım Ürünleri adı altında faaliyet başlamıştır.
Ankara merkezli olup tescilli Aba Piknik markasıyla tüm Türkiye’ye hizmet veren şirketimiz, kendi besi çiftliğimizde yetiştirdiğimiz büyükbaş hayvanları işleyerek restoranlarımızda satışa sunmaktadır.

Aba Piknik, geleneksel Türk damak tadını modern hayatın ihtiyaçları doğrultusunda yorumlayarak; “hızlı tüketilen geleneksel lezzetler” ekseninde üretim yapmaktadır. Bunun yanı sıra Ankara`nın temiz ve lezzetli gıda ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak kurulan restoranlarımızda; talep doğrultusunda beyaz et ürünleri, kafeterya menü ve geniş bir içecek menüsü seçeneği de sunulmaktadır.

ISO 9001-2000, HACCP, Gıda sicil sertifikalarına sahip olarak üretim yapan şirketimiz, kontrollü et üretimi felsefesi doğrultusunda bünyesinde görevli uzman veteriner hekim ve gıda mühendisleriyle hizmet vermektedir. Et ürünlerimizin bütün taşıma aşamaları şirketimiz bünyesinde bulunan frigofrig araç filosuyla gerçekleştirilmektedir.

26 Şubesi ile hizmet vermekte ve bu şubeler Aksaray, Konya, Antalya, Koçhisar, Mardin, Mardin Kızıltepe, Batman, İstanbul, Bolu, Bodrum’da birer tane olmak üzere, kalan 16 şubemiz Ankara da bulunmaktadır.
Bu şubelerden 16 tanesi franchise olarak hizmet vermektedir. 10 şube merkezimiz tarafından işletilmektedir.

Her geçen yılda büyümemiz sürecek ve franchise işletme sayımızda kayda değer bir artış olacaktır.

Bayilik Şartları : Aba Piknik & Aba Döner Franchise işletmesi olabilmek için Ankara içinde 100.000 TL, Ankara dışında ise 50.000 TL giriş bedeli ödenerek sisteme giriş şartları başlatılmış olmaktadır. Yine franchise giriş bedeli kadar teminat (banka mektubu veya ipotek) ve teminat senedi istenmektedir.

Bayilik Destekleri :
– Yer Seçimi
– Mimari Proje Hazırlanması
– Anahtar Teslim Tadilat ve Dekorasyon
– Zengin Ürün Gamı
– Deneyimli Personel Desteği
– Personel Eğitimi
– Tüm Mal Tedariği
– Operasyon ve Denetim Desteği
– Maliyet ve Fire Kontrolü

Aba Piknik Bayilik

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Yatırım Maliyeti: 200 m2 ve üstü cadde mağazalar için m2 başına yatırım bedeli 1000- 1200 TL olmakla birlikte, 50-70 m2 olan AVM mağazalar için m2 bedelleri 1750-2250 TL arasında olmaktadır.

Adres: Necatibey Caddesi No: 15 /2 Kat: 2
Kızılay
Şehir: Ankara
Posta Kodu: 06300

İlgili Kişi : Okan ÖZDEMİR
Telefon Numarası : (546) 5524399
E-posta : [email protected]
Web Sitesi : www.abapiknik.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here