Abdest alma otomatı

Abdest alma otomatı, kulak, ağız ve yüz yıkama ünitesi ile kolun dirseğe, ayaklarında bileklere kadar yıkanmasını sağlayan üç ayrı üniteden oluşuyor.
Hijyenik, rahat ve çabuk abdest almayı sağlayan cihazın sudan da tasarruf sağladığı belirtiliyor. Abdest alma otomatı, hızlı ve verimli bir yıkamanın yanında, kurulama işlemini de yapıyor.Avustralya’da, AACE WORLDWIDE şirketi tarafından satışa sunulan makinenin çok yer kaplamadığı, kurulumunun ve bakımının da çok kolay olduğu vurgulanıyor.

16 YORUMLAR

  1. Ya iyide kulaklar, saç, ense onlar ne olacak. Ayrıca herkesin ayağını yüzünü değdiği yer ne kadar hijyenik olur.

  2. :) bu türkiyede şeriatın gelmesi için ön hazırlık diye yorumlanmazsa bende bişi bilmiyorum :) ama güzel tasarım…

  3. bu fikir tutmaz.. birkere abdest alirken bu makine bazi ayrintilari -bana gore- ihlal etmektedir… bu konu diyanete sorulmalidir…

  4. bu fikir harika bu fikir icin kiminle nail kontaga gececegimi ogrenmek istiyorum,buradan duyurursaniz memnun olurum.

  5. o yorumu yaman arkadaşlar, önce firmanın profilini bir okuyun isterseniz. Adamlar Avusturya Islam Birliği Üyesi, asıl size bir yorumda bulunmak lazım, dinlemeye dinlediniz, anlamaya anladınız ama neden araştırmadan tam incelemeden gereksiz yere parmaklarınızı yorupta saçma sapan cümleler kurarsınız? işte siz bu yüzden kaybetmeye hep mahkumsunuz.

  6. Yusuf kardeşim sana katılmamak elde değil. Ülkemizde ne yazıkki saçma sapan 100 yıldır süre gelen polemikler devam ededursun. Avusturyalı abdest alma makinesi yapıp müslümanlara satsın. Hani şu "müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz" deyiminin anlamını yitirmeye başladığının göstergesi gibi. Müslümana salyangoz satamassın ama abdest alma makinası satarsın gibi. Dünyada 1 milyarın üzerinde müslüman var. Bu firma ürünü için Türkiye' de pazar bulamazsa(Belki yukarıda adı geçebilecek polemikler yüzünden) bile herhalde diğer ülkelerden talep görecektir.

  7. yazik milyonlarca mûslûmanaki akil edememis bu kadar basit bir seyi ne hale gelmisiz kafir bize neler yapiyor biz hala uyuyoruz takkemizi cinliler abdes hanemizi fransizlar abdes makinemizi islam dusmani devletler yapiyor mûslûmanlar hep yatiyor

  8. Özellikle muhafazakar şirketlerde yada halka açık tesislerde bildiğiniz üzere mescitler var. Örneğin büyükşehir belediyesi sosyal tesisleri tuvaletlerine böyle bir uygulama yapsa kim ne diyebilirki? Müşteriler memnun olur. Bu arada projenin Avusturalya' dan çıkmasıda bazışeyleri aşmamız gerektiğini gösteriyor. (bknz:elin herifi yapmış)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here