Acvit Kozmetik Bayilik Veriyor

Acvit Kozmetik Bayilik Hakkında Biz Güzelleştiriyoruz! Güzel Olma, En Güzel Ol… Kozmetiğin Şifresini Çözen Yılın Kozmetik Markası Acvit “Doğallık, Orijinallik, Etkinlik” Acvit Kozmetik 1999 yılında doğal Polifenol teknolojisini insanlıkla buluşturmak için kurulmuş bir firmadır.

İnsana insan olduğu için değer veren bir anlayışla yola çıkmış, kendisine özen gösterenleri güzelleştirerek ve özgüvenini arttırarak kaliteden ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Kaliteden ödün vermeyen, üst segment ürünler üreten ve satan doğal ürünlerin öncüsü Acvit Kozmetik kısa bir dönemde Ünlülerin kullandığı bir marka haline gelmiştir.

acvit
acvit

Acvit Kozmetik Maraton Koşar!

Acvit Kozmetik, “100m. Koşucusu değil, maraton koşucusudur” politikasını kendisine ilke edinmiştir. Ülkemizde 80 Milyon, Dünya’da 7 milyar insan yaşamaktadır. Çok gibi görünse de bazen çok küçülür. Kaliteli ürünler ortaya koyduğunuzda kullanıcı arkadaşına Pozitif etkiler. Lakin kalitesiz ürün ortaya koyduğunuzda negatif etkiler. Biz fısıltı gazetesine önem veriyoruz. Ürünlerimizi kullanıp memnun olan kişi, arkadaşını da pozitif etkilesin mantığında kaliteden taviz vermiyoruz. Memnuniyet kazandırır. Memnuniyetsizlik kaybettirir.

Polifenol Teknolojisi ile Mutlaka Tanışın!

Yıllarda toprağın altında kalmış yaprak ve bitki atıklarının fosilleşmesi sonucu bu atıkların titizle ve itina ile toplanarak modern laboratuarlarda üretilen teknolojisinin adıdır. Tamamen doğaldır. 16 ve 17 yüzyıllarda, Avrupalı doktor ve şifacılar, çeşitli rahatsızlıkları tedavi etmede turba (çürümüş bitkilerden elde edilen kömür) ekstrelerini kullandılar. Zengin Avrupalılar, polifenol çamur banyolarının çeşitli rahatsızlıklara iyi geldiği bilinen Avusturya’daki ünlü Neydharting Polifenollerini düzenli olarak ziyaret ediyorlardı. Napolyon ve diğer ünlü Avrupalılar, kas ağrısı, eklem ve diğer sorunların tedavisi için bu polifenollere uğradılar. Polifenoller, çimen ve ağaç ayrışması sonucu neredeyse sadece organik maddeden oluşur. Ekseriyetle, Polifenollerin genel olarak ender veya önemli jeolojik yatak haline gelebilmesinin sebebi 50 – 100 yaşında olmalarıdır.

Acvit Kozmetik Bayilik ve Bayilik Şartları

Doğal Ürünlerin öncüsü Acvit Kozmetik, kendisine özen gösteren, değer veren, yaşamının her anında iyi görünmek ve mutlu olmak isteyen herkesin güzellik deneyimini keyifle yaşadığı eşsiz bir yerdir. Acvit Kozmetik çağrı merkezlerinde, konusunun uzmanı ve tüm sorularınızı mutlulukla yanıtlayacak Güzellik uzmanı danışmanlarından yardım alabilirsiniz. Acvit Kozmetik özgüvenin, yeniliğin, farklılığın, mükemmelliğe ulaşmanın arayışı ile gelişen ve yaşayan bir markadır. Size özel bakım uygulamaları, yenilikleri takip eden eğitimli danışmanları size her an yeniliğe ve değişime hazır renkli bir atmosfer deneyimi yaşatır.

Kozmetik sektörünün öncülerinden Acvit Kozmetik ürün çeşit ve sayısını her geçen yıl daha da artırarak müşterilerine daha çok ürün seçeneği sağlamaktadır. Her yıl doğanın gücünü yeni yeni ürünlerle hizmete sunmaktadır. Acvit Kozmetik Değerlerimiz Klinik çalışmaları yanında, kullanıcılarımızın fikir ve eleştirilerini ön planda tutup, değer vermek. Kaliteden taviz vermeden doğal ürünlerle yolumuza devam etmek Tüm faaliyetlerinde daima dürüst olmak Müşterilerine daima saygılı davranmak Sorumluluk bilincini üst düzeyde tutarak kaliteyi arttırmak Müşteri odaklı çalışma ilkesini sürekli ön planda tutmak Doğal ürünler üretip, satmak. Sürdürülebilir doğa ve çevreyi korumak Tüm faaliyetlerinde yasal mevzuatlara uygun hareket etmek Kullanmadığımızı Satmıyoruz!

Acvit Kozmetik her ürettiği üründe ARGE çalışmalarına büyük önem vermektedir.

Üretilen her ürün en az 150 tüketiciye denettirildikten sonra satışa sunulmaktadır. Bir alan bir daha alsın, çevresine pozitif anlatsın mantalitesi ile hareket etmekteyiz. Bizim en büyük sermayemiz kaliteli ürün gamımız ve pozitif tüketici fısıltısıdır. Reklamlar En Büyük Sermayemiz Kaliteli Ürün gamımız ve pozitif halk fısıltısıdır. 1999 yılından bu yana ortaya koyduğumuz performans ve yaptığımız reklamlar milyonların Acvit Kozmetikle buluşmasına vesile olmuştur. Reklamla Acvit Kozmetik kullanıcısı olan tüketicilerin yanı sıra tavsiye ile de daha fazla kişi Acvit Kozmetik kullanıcısı olmuştur. Acvit Kozmetik Kullanıcımız 5 Milyonu Aşmıştır Acvit Komzetik kendisine oluşturduğu portföy ve sabit tüketici sayısı 5 milyonu aşmıştır. Ünlülerin vazgeçilmezi olmuştur. Acvit Kozmetik Ürünlerimiz Yüzyılın Harikası Polifenol Teknoloji Kullanarak Üretilmektedir. Doğal kozmetik ürünlerimiz yüzyılın muhteşem buluşu olan polifenol teknoloji kullanılarak özenle üretilmektedir. Müşteri memnuniyeti konusunda ciddi çalışmalarla sıfır memnuniyetsizlik ilkesi bizim için en önemli değerlerdendir. Farkımız çevreci oluşumuz ekolojik açıdan sürdürülebilir nitelikte olmasına özen göstermekteyiz. Ürünlerimizin klinik araştırmalarında ve test aşamasında hayvanlar üzerinde deneyi yapılmamaktadır.

BAYİLİK KATEGORİSİ: Kozmetik

KURULUŞ YILI: 1999

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 9

Acvit Kozmetik Bayilik Şartları

“Acvit Kullanmak ve Acvit’le çalışmak keyiftir.”

-20M2 üzeri işyeri alanı -İsim Hakkı Bedeli 10.000 TL.

-Reklam Katılım Desteği Talep Edilmeyecektir.

-Bayilik Ürünleri(Tester, Katalog, Ambalaj) Yalnızca Tarafımızca Temin Edilecektir.

-Bayilik Başlangıç Paketine Göre Işıklı Dış Reklam Panosu, İç Dekorasyon vb gibi Özellikler tarafımızca Sağlanacaktır.

-Bayi Mor – Beyaz renk temalarını kullanacaktır.

-Vizyon sahibi, ticaret zekaya sahip kişilerle çalışmak önceliğimizidir.

– Kaliteli, doğal ve üst segment ürünler satmamızdan dolayı yer olarak lüks semt veya alışveriş merkezleri öncelikli tercihimizidir.

– Müşteri memnuniyetini 1. Sıraya alacak zihniyetli olması gerekmektedir.

Acvit Kozmetik Bayilik Destekleri Bayilik Destekleri: Eğitim Desteği, Bölge Koruması, Yer Seçimi, Reklam Desteği, Hazır Sosyal Medya Sayfaları ve Desteği, Katalog, El ilanı

Misyonumuz: Kendisine değer verenlerin vizyonunun tamamlayıcısıyız Vizyonumuz: Türkiye’de ve Dünya’da bütün insanları ACVİT’le buluşturmaktır

Acvit Kozmetik Bayilik İletişim Bilgileri

Şifalı Bitkisel Ürünler ve Kozmetik San. Tic. Ltd. Şti Pınartepe Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı No:6 Beyaz Plaza D:11 Beykent – Beylikdüzü / İstanbul 0 212 540 55 44 – acvit.com.tr – info@acvit.com.tr

YETKİLİ KİŞİ: Kübra Demir

İŞ TEL: 0212 540 55 44 FAX: 0 (212) 540 55 44 MAİL: info@acvit.com.tr WEB: www.acvit.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here