Adı Duyulmamış Sanatçılar İçin Yeni Bir İş Fikri

Amerikalı ressam Ashley Longshore’un hayata geçirdiği sistem, sanatçılar için yeni bir dünyanın kapılarını açıyor.

artgasm

Ülkemizde olduğu gibi dünyanın bir çok yerinde sanatçılar için yaşam biraz daha zorludur. Sanatçılar, sanatlarını icra etmek ve yaşamlarını idame ettirebilmek için bir gelire ihtiyaç duyarlar. Ancak her sanatçı ünlü olup istediği kazançları elde edebilecek kadar şanslı değildir.

Bu sorunla karşı karşıya olan Amerikalı ressam Ashley Longshore, geliştirdiği satış sistemi ile müthiş bir başarıya imza attı.

artgasm1-640x350

Sanatçı artgasm adlı bir platform geliştirerek kendisine ait ürünlerin satışını yapmanın yanında, kendi çalışmalarına ait promosyon ürünlerini de ücretsiz dağıtmaya başladı. Ücretsiz ürünlere sahip olabilmek için Artgasm adlı ücretli üyeliğe sahip olmanız gerekiyor. Yıllık 500 dolar ya da aylık 50 dolarlık üyelik imkanları sunan ressam, bu üyeliklerin karşılığında, kendi yaptığı resimlere ait, yastık, tabak, kupa vs. gibi promosyon ürünlerini dağıtıyor. Bunun yanında kullandığı fırçaları, boya paletini, ve diğer araçlarını da hatıra olarak gönderen Ashley, resimlerini ise üyelerini oldukça uygun fiyatlara satın alma imkanı sunuyor.

Artgasm adlı sistem sayesinde Ashley şu anda yıllık 125 bin dolar garanti para kazanıyor. Bunun yanında adını duyurma şansını elde etmiş durumda. Ayrıca üye sayısının da git gide arttığını belirtiyor. Bu sayede gelecekte daha yüksek gelirlere de ulaşabilecek.

Sistem sayfası

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here