Adrenalin ile Franchising

Outdoor spor malzemelerinin lider ismi Adrenalin Franchise sistemine geçiyor. 1997 yılında, kurucularından, çalışanlarına herkesin doğa sporcusu olduğu bir ekip ile başlayan zirve serüveni İstanbul (Sahrayıcedid, Beşiktaş, Kadıköy) ve Adana mağazalarının ardından yeni satış noktaları ile büyüyor.


Adrenalin,  Outdoor Spor malzemeleri sektöründe’nde girişimcilere karlı, güvenilir ve dinamik yatırım imkanı sunar. Franchise alanlara korumalı bölgede, doğru yer ve personel seçimi ile markasını kullanma hakkını verir.


Franchise alan, başlangıç eğitimi ile hiç deneyimi olmasa bile Adrenalin’in sektördeki deneyimlerinden ve gücünden yararlanır. İşbirliği süresince sürekli eğitim desteği almaya devam eder.


Adrenalin, basın ve internet reklamları, profesyonel halkla ilişkiler çalışmaları ve çağdaş crm uygulamaları ile markayı güçlendirmeye devam ederken, franchise alan da bölgesinde yapacağı çalışmalar ile  bu büyüyen gücün önemli bir ortağı olur.


Adrenising sisteminde girişimcilere üç farklı yatırım seçeneği sunulur; Adrenalin Shop, Adrenalin – Mall ve Adrenalin – EXpress. 


Adrenalin Shop, tüm Outdoor Sporların malzeme, ekipman, tekstil ve ayakkabılarından oluşan geniş bir yelpazede hizmet verir. Mağazalar 80 – 400 m2 arasında, ana arterlere yakındır. 60 binden fazla üründen bölgesel olarak en uygun stok seçilir, sürekli sevkiyatla stok maliyetlerinin yatırımcıyı zorlamasının önüne geçilir.


Adrenalin Mall,  Alışveriş Merkezleri’nde hizmet veren, ürünlerin AVM’nin bulunduğu bölgeye göre belirlendiği mağazalardır. Farklı büyüklüklere göre ürün çeşitliliği arttırılır.


Adrenalin EXpress ise ürünlerin bölgenin özelliğine bağlı olarak daha spesifik yelpazede sunulduğu, 20 – 40 m2 arası mağazalardır. Yer seçiminde yaya trafiği gibi özellikler daha önemlidir.


3 konsept için ayrıntılı yatırım bilgileri, başvuru formunun değerlendirilmesinden sonra yapılacak görüşmede iletilecektir.


Yatırımcıya fikir vermesi açısından Adrenalin franchise yatırımı ile ilgili aralık aşağıda verilmektedir. Verilen bedeller mağazanın büyüklüğüne ve bulunduğu bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Bedellere Franchise giriş ücreti ve işletme yatırımı dahildir. Bu tutarın bir kısmının nakit bir kısmının teminat mektubu olarak karşılanması gerekmektedir.


Adrenalin Express  : 75.000 – 90.000 TL arası
Adrenalin Shop       : 100.000 – 150.000 TL arası
Adrenalin Mall         : 175.000 – 200.000 TL arası


http://adrenalin.com.tr/

1 YORUM

  1. şu an 6 senedir işletmekte olduğum bir a.v.m var bu işi yapmaktan yoruldum hem parası az hem de çok yorucu. kısacası bu işi bırakmayı düşünüyorum. şu an işlettiğim işyerim bursanın en işlek caddelerinden birinde bulunuyor.. imkanım olsa şahsi bir giyim mağzası açmak istiyorum ama böyle bir birikimim olmadığı için bana destek verecek güçlü firmalar arayışı içerisindeyim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here