AFM sinema franchise ile deneyimlerini paylaşacak

AFM, sinema sektöründeki deneyimlerini Franchise’leri ile paylaşıyor.

1965 yılında Beyoğlu’nda 2 salon ile faaliyetine başlayıp, Türkiye çapında, 10 ilde, toplam 27 lokasyonda 183 salon ile hizmet veren uluslararası dev bir zincir haline dönüşen AFM, sektöründe daima öncü konumda oldu.

Yarattıkları trafik ile faaliyet gösterdikleri alışveriş merkezlerinin amiral gemisi haline gelen AFM sinemaları; kurumsallığı, marka bilinirliği ve mevcut müşteri potansiyeli ile bireysel yatırımcıların yanısıra alışveriş merkezleri sahiplerinin de Franchise almak için başvurduğu adres haline geldi.

AFM’nin pazar analizi ve mimari tasarım ile başlayan; ekipman tedariki, ekip eğitimi, film programlama, pazarlama, denetim ve operasyon ile devam eden desteklerini de yanınıza alarak, AFM zincirinin bir halkası olmanın sağladığı tüm avabtajlardan sizler de faydalanın. Türk sinema işletmeciliğinde kalitenin sembolü haline gelen AFM markasının gücünü daima yanınızda hissedin.

AFM sinema franchise başvuru formu için linke tıklayınız.

Etiketler : AFM sinema franchise, AFM sinema franchise şartları, AFM sinema franchise nasıl alınır, AFM sinema franchising, AFM sinema franchising şartları, AFM sinema bayilik, AFM sinema bayiliği nasıl alınır, AFM sinema bayi nasıl olunur.

1 YORUM

  1. Pardon da AFM, Türkiye içine açtığı sinemalarla nasıl uluslararası dev bir zincir haline geldi acaba?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here