Akbank “İşe Dönüşen, İşi Büyüten Fikirler” Programı

Sabancı Üniversitesi’nin yıllardır başarı ile gerçekleştirdiği Girişimci Geliştirme Programı(GGP) çerçevesinde filizlenen Akbank “İşe Dönüşen, İşi Büyüten Fikirler” Programı, iş tasarlama, uygulama ve yönetme konularında eğitim vermek için sizleri bekliyor.


Girişimci bireylere ve şirketlere, danışmanlık, proje geliştirme ve eğitim konularında destek vermek amacıyla gerçekleştirilen programı Endeavor, İnovent ve KAGİDER destekliyor. Girişimcilik programı girişimci ruha sahip her kişi ve kuruluşu programa katılmaya çağırıyor.


Yeni fikri olan, fikrini işe dönüştürmek, şirketini büyütmek isteyen girişimcilerin yetiştirildiği program, girişimcilere kurmak istedikleri işlerini nasıl tasarlayacakları, uygulamaya koyacakları ve yönetecekleri konularında eğiterek yol gösteriyor. Girişimcilere başarılı, verimli bir işletme kurmalarını sağlayacak başta iş planı olmak üzere sağlam bir altyapı sunabilmek, gerekli eğitimleri vermek, uygulamalı proje çalışmaları gerçekleştirmek için destek oluyor.


Katılım için son gün 17 Haziran 2007. Gelin, işin püf noktalarını, işi bilenlerden öğrenin. Fikriniz büyüsün. Türkiye’nin yenilikçi gücü desteklesin, işe dönüşsün.
Başvuru formu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here