Akıllı Ampul QUBE 352,413 $ Yatırım Aldı

Akıllı Ampul QUBE 352,413 $ Yatırım Aldı
Akıllı Ampul QUBE

Amerika Birleşik Devletlerinin San Francisco eyaletinde filizlenen fikir insanların günlük hayatlarına paralel bir proje olarak ortaya çıktı. İlk etapda kullanıcı psikolojisinin ele alınması ve kişiyi mutlu etmeye yönelik bir çalışma olması projeye olan ilginin artmasına sebep oldu.

Akıllı Ampul QUBE
Akıllı Ampul QUBE

Wi-fi bağlantı imkanı olan Qube akıllı ampulleri akıllı cihazınız ile iletişim kurarak sizin günlük ruh halinize göre renk değiştirir ve ortamı size göre ayarlamaya çalışır. Yatırımcılar tarafından oldukça beğenilen proje 352,413 $ fon almayı başardı. Bunun yanı sıra akıllı ev sistemleri uzun yıllardır ilgi görmesine rağmen yüksek maliyetli olduğu için orta kısım dediğimiz halk tarafından kullanılamamaktadır. Şimdi Qube sayesinde bütün evler akıllı ev oluyor.

Qube’nin bir diğer özelliği ise Üzerinizde yer alan herhangi bir giyilebilir cihaz, ya da akıllı telefonla iletişime geçebiliyor ve otomatik olarak ışıkları açabiliyor. Günün her saatine göre 16 milyon renk seçeneği ile en iyi aydınlatmayı sunabilen Qube akıllı ampülü aynı zamanda dünyanın en ucuz akıllı ampülü olarak lanse ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here