Akıllı Bebek Koltuğu ile 500 Bin Dolar Kazandı

31

Mifold, bebekler düşünülerek üretilmiş araç koltuğu ile gözünüz arkada kalmasın.

bebek-koltugu

Indiegogo üzerinden tanıtımı yapılan akıllı bebek ve çocuk koltuğu Mifold müthiş bir başarı yakalayarak yaklaşık 500 bin dolarlık fon elde etmeyi başardı.

Bilinen bebek koltuklarından çok daha ufak olmasına rağmen daha güvenli olduğu lanse edilen koltuk en gelişmiş özelliklerle doldurulmasının yanında taşınabilirliği ile de dikkat çekiyor. Zira koltuğun boyutları bilenen bebek koltuklarından 10 kat daha az.

Koltukta üçlü kilit sistemine sahip bir emniyet kemeri bulunuyor. Çocukların boyutlarına uygun olarak tasarlanmış bu kemer, arabanızın orijinal kemeri kadar güvenli. 4 ila 12 yaşındaki çocukların arka koltukta otursalar bile mutlaka emniyet kemeri kullanmaları gerektiği uzmanlar tarafından belirtiliyor. Bunun nedeni ise ani firenlerde ya da ufak kazalarda bile çocukların arka koltuktan ön tarafa savrularak kafalarını cama ya da ön konsola çarparak ölümcül sonuçlar doğabilmesi olarak gösteriliyor.

Oldukça küçük araçların arka koltuklarına dahi 3 adet milfold’un rahatlıkla sığabildiği bunun yanında yetişkinler koltuğa oturduğunda kolayca demonte edilebileceği gibi üzerine de oturabileceği, herhangi bir rahatsızlık vermediği belirtiliyor.

Ürünün kampanya süresince 2 li paket halinde satışı yapılıyor. Fiyatı ise sadece 62 dolar. Toplu alımlar için farklı fiyatları da bulunuyor. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here