Akıllı duvar saati Glance Clock 451.000 Dolar fon topladı

Akıllı duvar saati Glance Clock 451.000 Dolar fon topladı 2
Akıllı duvar saati

Akıllı duvar saati Glance Clock

Akıllı duvar saati üretmek iş fikirleri arayanlar için güzel bir örnek oluşturuyor. Glance Clock isimli bu saat daha önce Ces 2016’da tanıtılmıştı. Projesine destek arayan girişimciler fikir için İndiegogo sitesinde yatırım toplamaya başladı. 162.000 doları geçen akıllı saat fikri dünya genelinde de bayilikler vermeye başlayacak. “Güncelleme fikir toplamda 451.000 dolar fon topladı”

Akıllı duvar saati ve özellikleri

Akıllı duvar saati
Akıllı duvar saati

Akıllı duvar saati telefon ve tabletlere uyumlu olmasından dolayı istediğiniz bildirimleri almanıza olanak sağlıyor. Örneğin hava durumu, takvim hatırlatmaları, namaz bildirimleri, doğum günü hatırlatmaları ve fitness bildirimleri gibi bir çok iletiyi artık duvar saatinizde görmeniz mümkün.

Teknoloji meraklılarının akıllı saat ve telefonlara ilgisinden dolayı ortaya çıkan bu iş fikrinde girişimcilerin duvar saatlerini bu şekilde donatması gerçekten ilgi çekici. Proje şimdiden başarıya ulaşmış durumda ve 2017 yılının şubat ayında teslimatları başlıyor. İndiegogo sitesinde ürünün fiyatı 99 dolar olarak belirlenmiş ve bayilik almak isteyenler için özel bir mail adresi belirtilmiş. ([email protected])

425 gram ağırlığında olan ürünün pili 3 ve 6 ay arasında değişen bir bataryaya sahip. 1 yıl garantisi bulunan Glance Clock için Google Play ve App Store’de ücretsiz bir uygulama bulunuyor.

Girişimci Notu : Bu iş fikri ile ilgili yeni fikirler geliştirmek isterseniz Teknoloji sektöründe yatırım almanız mümkündür. Aynı zamanda Kosgeb gibi devlet desteği sağlayan kurumlar bu tarz iş fikirlerine destek vermektedir. Akıllı Duvar saati ile ilgili bir proje geliştiriyorsanız bu üründen farklı olarak rakamlara daha çok ağırlık verebilirsiniz aynı zamanda saatin dijital ekranına daha fazla tasarım koymanız işinizi bir adım öne taşıyabilir.

İşi bir kaç adım daha ileri taşımak isteyenler ise akıllı kapı zillerinde bulunan bir özelliği bu ürüne ilave ediliyor. Kapınızın zili çaldığında gelen kişiyi saatinizin ekranında görmekte güzel olacaktır. Ayrıca saat ile ilgili konuşarak notlar alınmasını sağlarsanız ve bunlara hatırlatma eklerseniz bu da farklı bir inovasyon olabilir. Son olarak ise bu tarz bir ürünü Türkiye’de en rahat şekilde sosyal medya üzerinden pazarlayabilirsiniz. Bayilik almak isteyen girişimciler ise ürünün alternatifleri ve pazarlaması gibi konularda da çalışma yapmalılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here