Akıllı İş Adamı Çantası HiSmart

Akıllı İş Adamı Çantası HiSmart

Hismart akıllı çanta telefonunuzun bir uzantısı gibi çalışan, gittiğiniz mekanları imleyebileceğiniz, telefon görüşmeleri yapabileceğiniz, ses kaydı alabileceğiniz harika bir tasarım.

hismart

Kendi alanında dünyanın ilk akıllı çantası olma özelliğine sahip Hismart, teknoloji ve modayı bir araya getirerek uzun bir tasarım sürecinden geçmiş. Kullanım alanı gündelik ortamlardan iş ortamlarına kadar oldukça esnek olan çanta, cebinizden telefonunuzu çıkarmanıza gerek duymadan bir çok uygulamayı ve özelliği kullanmanıza imkan sağlıyor. Birçok prototip ve tasarım sürecinden geçen ürün güzelliği ve minimalist bir dizaynı bir araya getiririken sağladığı teknolojik imkanlarla da oldukça ilgi çekiyor. Indiegogo’da tanıtılarak fon araşyışına devam eden ürün, firmanın hedeflediği 50 bin dolarlık fonu elde etmekle kalmadı bu hedefi 4e katlayarak yaklaşık 200 bin dolarlık kaynak elde etti. Geliştiriciler seri üretime geçtiklerinde ön satıştan yararlanmış olan müşteriler ürünlerine kavuşabilecekler. Ön satış sürecinde ürünün fiyatı 200 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Çanta, sahip olduğu özelliklerle telefonunuzun uygulamalarına ulaşabiliyor. Bu doğrultuda, bulunduğunuz mekanı imlemek ya da check-in yapmak istediğinizde telefonunuzu çıkarmadan çantanızdan tek tuşla görevi yerine getirebiliyorsunuz. Çantanız sahip olduğu konuşma özelliği ile eller serbest konuşma imkanı sağlıyor. Sesli notlar almanızı sağlayan bir ses kayıt sist4emi de barındıran ürün, ayrıca fotoğraf çekimlerinizde de uzaktan kumanda görevi görüyor.

Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here