Akıllı Kemer ile 750.000 Dolar kazandılar

Güncelleme: Akıllı Kemer toplamda 1 milyon 250 bin dolar fonu geçti. SMART BELT – Kevlar

Akıllı Kemer fikri ile 750 bin dolar kazanan bir girişimi tanıtıyoruz. 59 ve 75 dolarlık fiyatlar ile fon toplamaya başlayan akıllı kemer projenin bitmesine 14 gün kala 754.000 dolar kazanmayı başardı. Patentli olan ürün sığır derisinden yapılmış ve 5 delikli sistemi ortadan kaldıran Otomatik Takip Sistemi ile donatılmış bir yapıya sahip. Kemer deliklerini çok kolay ayarlayabileceğiniz bu ürün 32 kademeli ayarlama imkanı, 4 farklı toka ve 2 renk seçeneği ile birlikte satılıyor.

Girişimciler daha öncede buna benzeyen başka bir kemer fikri ile yatırım almayı başardılar. Bu sefer aradaki fark ise kemeri daha fazla inovasyonla birleştirmeleri ve iş fikirlerini geliştirmeleri.

2 YORUMLAR

 1. Hi,

  I am writing this mail from UNIVERSAL DENIM in Istanbul.

  We are a manufacturer of denim and non-denim garments with a strength of preparing collections and productions. We are proceeding new collections every month in our company located in Istanbul.

  Our production capacity is 50.000-60.000 pcs per month mainly for Europeen brands. Please kindly see some pictures of the products we developed for our showroom and clients in attachment.

  We are following trends & new technics on washing designs and creating our collections based on our client’s requests. In this case we would be very happy to proceed a collection and present our developments for you. 

  Instagram: universaldenim

 2. Roland Iten 8 markalı İsviçre de imal edilen akıllı kemerler var.2000 li yıllardan beri imalatı var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here