Akıllı Matematik İlkokul Dergisi Bayilikler Veriyor

Akıllı Matematik İlkokul Dergisi Bayilikler Veriyor 2

Akıllı Matematik İlkokul Dergisi Bayilikler Veriyor

Matematik Akademisi tüm Türkiye’de ilkokul 2 – 3 – 4. sınıf öğrencileri için Akıllı Matematik Dergileri ile matematik seferberliği başlatıyor. Akıllı Matematik Dergileri ile tüm ilkokul öğrencileri artık matematiği eğlenceli bir şekilde tekrar edecek ve sınıf öğretmenleri tüm yıl boyunca takip edebilecekleri bir rehber edineceklerdir.

Ekim ayından itibaren her sınıf için ayrı ayrı 8 er sayının yayınlanacağı Akıllı Matematik Dergilerinin her bir sayısında; bir önceki ay içerisinde MEB müfredatına göre matematik dersinde işlenilen konularla ilgili KAZANIM DESTEKLİ EĞLENCELİ ETKİNLİKLER, KAZANIM TESTLERİ, PROBLEMLER, KONU DEĞERLENDİRME TESTLERİ, YAZILI HAZIRLIK SORULARI ve MATEMATİK OYUNLARI yer alacaktır.

Akıllı Matematik
Akıllı Matematik

Bunun yanı sıra Akıllı Matematik Dergilerine abone olan öğrencilere PROBLEM ÇÖZÜYORUM, ZEKA OYUNLARI (2 KİTAP), DİKKAT GELİŞTİRME ETKİNLİKLERİ, 15 GÜNDE TEMEL MATEMATİK (sadece 2.sınıflar için), MATEMATİK AKADEMİSİ DEFTERİ ve YAZ TATİL KİTABI olmak üzere 7 ayrı kitap hediye olarak verilecektir.

Tüm sınıflar için yıllık abonelik ücreti 100 TL olup, bayilerimize bu ücret üzerinden toplu alımlarda (en az 50 adet) %50 indirim yapılacaktır. Türkiye’nin her il ve ilçesinde sadece birer tane bayiliğin verileceği bu sistemde yer almak istiyorsanız 0-532-765-11-12 nolu telefondan İbrahim Candaş’a ulaşabilir veya info@matematikakademisi.org adresine mail  gönderebilirsiniz.

Matematik Akademisi Genel Merkezi

Web sitesi : www. matematikakademisi.org
Bağdat Caddesi Eren Apt. B Blok K:2 Erenköy-Kadıköy-İSTANBUL
Telefon: 0 (532) 765 11 12
E-Posta: info@matematikakademisi.org

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here