Akıllı Pişirici CookTop

7

Cooktop ile en zor tarifli yemekleri yapmak bile artık çok kolay.

cooktop

Daha lezzetli ve kaliteli yemekler yapabilmek artık çok kolay. Gelişmiş sıcaklık sensörleri ve doğru pişirme yöntemlerini takip eden teknolojisiyle Coctop, yemek yapmak isteyen herkesi birer gurmeye çeviriyor. Kızartma, pişirme, haşlama gibi yeteneklerin yanında buzdan çözme ve ısıtma gibi özellikleri de bulunan Cooktop, sahip olduğu akıllı telefon uygulaması ile de kullanıcısını bilgilendirebiliyor, bildirim yolluyor, haberdar ediyor.

Ürün, yemeğin sıcaklığını, suyunu, yağını ya da kullandığınız her türlü sıvının yeterliliğini ölçüyor, yemeklerin yanmasını engelleyerek akıllı telefon üzerinden kullanıcısna bildirimler yolluyor. Sahip oldu özel köşe pişirme sistemi ile etlerin her noktasının aynı oranda pişmesini sağlayan cihaz, bu sayede harika et yemekleri pişirmenize olanak sağlıyor. Cihaz ile birlikte gelen özel connector akıllı telefonunuz ile bluetooth üzerinden bağlantı sağşarken sürekli olarak yemeğin durumunu da takip ediyor. Sous Vide pişirme adı verilen yeni teknolojilerle geliştirilmiş bir yönteme sahip olan cihaz, etlerini az pişmiş olarak sevenler için idealdir.

akıllıcook

Indiegogo sitesi üzerinden tanıtılan bu muhteşem pişirici şu ana kadar yaklaşık 170 bin dolarlık fon kaynağı elde etmiş durumda ve satış fiyatı da 150 dolar. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here