Akıllı Su Arıtıcı Fikri 27.491 Dolar Yatırım Topladı

Akıllı Su Arıtıcı Fikri 27.491 Dolar Yatırım Topladı 3

Geleneksel su arıtma cihazları için ön bir hazırlık ve kurulum gerekmektedir. Ancak Water O için böyle bir kuruluma gerek yoktur. Ayriyeten WaterO dünyanın ilk akıllı su arıtma cihazı olma özelliğini taşıyor. WaterO’yu genel olarak tanımlamak istersek suyun en saf ve temiz halini kullanıcılara sunabilen bir tezgah su arıtma cihazıdır. Kireçli ve metalik suların içerisinde ki toksinleri temizleyerek daha lezzetli bir su içmenize yardımcı olur.
su arıtıcı
Hem suyun lezzetini korur hemde sağlığınızı. Suyun içerisindeki toksinleri temizlerken mineralleri koruyabilen WaterO günümüzün en gelişmiş su arıtma teknolojisine sahip. WaterO’nun sıhhi tesisatlık bir durumu yoktur. Çünkü onun su hattına bağlanmasına ihtiyacı yok. Buda demek oluyor ki WaterO’yu evinizin her köşesine koyabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstelik eşsiz tasarımı ile her yere uyum sağlayabilen WaterO tam bir taşınabilir su arıtma cihazı.
su
Küçük ebatlara sahip olsa bile WaterO şu anlık sadece 3.17 litrelik bir su tankına sahip. WaterO kirli bir suyu yüzde 99.99999 oranın da temizleyerek sağlıklı bir su sunduğunu iddia ediyor. WaterO indiegogo aracılığı ile yatırımcılar ile bulaşarak hedeflediği 25.000 dolarlık yatırıma kavuşmak için talepde bulundu. Talebine karşılık indiegogo’da yoğun ilgi gören proje şuanlık 27.491 dolar fon toplamayı başardı.  113 kişi tarafından desteklenen projenin bitmesine bir aydan daha az bir zaman kaldı. Proje Kalan süre içerisin de daha fazla yatırım alacağa benziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here