Akıllı telefonlar için özel Kıyafetler

Akıllı telefonlar için özel Kıyafetler 1

Akıllı Telefonlar piyasada çok hızlı bir şekilde yerini almaya başladı. Bu alandaki boşlukların biriside giyim sektörü. Kıyafetlerimiz, telefonlarımız ve tabletlerimiz için artık uygun olmayabiliyor. Yazımızda yeni model giyim kıyafetleri hakkında iki örnek bulacaksınız. Bu örneklerin haricinde aksesuar pazarında da  yeni fikirler üretmek mümkün. Örneğin bluetooth eldiven, Kulaklıklı şapkalar bunlardan bir kaçı.

Yeni iş fikriniz olabilecek kıyafet uygulamalarına örnekler : Delta415 adındaki bu kot pantolon Akıllı telefon kullanıcılarına özel olarak üretilmiş. Fiyatı 160 dolar olan bu kotun akıllı cep telefonlarının entegre edilmesi kullanılabilirlik açısından güzel bir inovasyon örneği oluşturuyor. Kotun üzerindeki cep dayanıklı polimer film ile yapılmış ve hakiki deri kullanılmış. Savaş pilotlarının kıyafetlerinden esinlenerek yapılan bu pantolon şurada satılıyor.

Bir diğer örnekte aynı firmanın Polar kazak üzerinede monte edilmiş bir ürünü . Soma-1 Wearcom adındaki bu polar kazağın satış fiyatı ise 199 dolar. Özellike iPhone 4, iPhone 3gs, iPhone Touch , Blackberry Touch, Htc Evo ve benzeri cihazları rahatlıkla kolunuza takabilirsiniz. Rüzgar ve suya dayanıklı olan bu polarların bir diğer özelliği telefonun ağırlığını sol kol ve omuz üzerinde dağıtması.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here