Akolyt Araba Asistanı

Akolyt araba asistanı, 2001 yılından sonra üretilmiş tüm araçlarda çalışabilen muhteşem bir yardımcı.

akol

Akolyt sayesinde aracınızın tüm teknik donanımını görebiliyor, arızaları anında farkediyor, sürekli kullandığınız güzergahları belirleyebiliyor ve gideceğiniz yerlere daha kısa yoldan gidebiliyorsunuz.

Bluetooth teknolojisi sayesinde akıllı telefonlar için geliştirilmiş uygulamasına bağlanan cihaz, araç sürüş performansını an be an takip ederek kullanıcısına bildiriyor. Bunun yanında çeşitli tavsiyelerle sürüş yeteneğinizi de geliştiren cihaz ayda yaklaşık %30’luk yakıt tasarrufu sağlayabiliyor.

Araç sürüş teknik ve yeteneklerinize puan veren uygulama aynı zamanda bu puanları arkadaşlarınızla karşılaştırma imkanı sunuyor. Cihaz ayrıca aracın her türlü teknik donanımını tarayarak bakıma ihtiyacı olan bölümleri kullanıcısına hatırlatıyor, arızalı parçaların uyarısını veriyor ve zamanında müdahale etmenize imkan sağlıyor. Bunun yanında herhangi bir kaza anında, uygulama anında acil servisi arayarak yetkilileri haberdar ediyor, yardım kurumlarının en kısa sürede size ulaşmasını sağlıyor.

Indiegogo üzerinden satılan cihaz şu ana kadar yaklaşık 17 bin dolarlık fon kaynağı elde etmiş durumda. Cihazın satış fiyatı ise 80 dolar. Bunun yanında toplu alımlar için çeşitli kampayalarda bulunmakta. Ürün Sayfası

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here