Aktif bebek franchise

Aktif bebek Franchise Olma Süreci


1-Bilgi Alma : Franchısıng Talepleri ;Wep Sitesinden Başvuru , Telefonla Bilgi Alma Veya Referans Yöntemi İle Gerçekleştirilir.


2-Başvuru :Başvuran Kişi Öz Geçmişi , İş Tecrubeleri Ve Referans Bilgilerinin Yer Aldıgı Basvuru Formunu Doldurur.


3-Ön Görüşme :Başvuru Yapan Franchısıng Adaylarından Profılı Uygun Görülenler Daha Detaylı Görüşme Yapmak İçin Şirketimize Davet Edilir.


4-İş Planı Sunumu :Ön Görüşmesi Olumlu Gecen Franchısıng Adaylarımızdan Yönetim Kuruluna Sunulmak Üzere Bölge Pazar Araştırmasıda İçeren Bir İş Planı İstenir.


5-Seçim :Adayın , İşin Basında Birebir Bulunacagı Ve Planda Yer Alanların İşi Başarap Başaramıcana Yönetim Kadrosu Tarafından Karar Verilir.


6-Protokol :Aday Bir Ön Protokol İmzalar Ve İsim Hakkı Bedelinin Yarısını Ön Ödeme Olarak Verir.


7-Oryantasyon Ve Hazırlık :Adayın Ve Personelin 1 Haftalık Eğitim Süreci Baslar , Bu Eğitimlere Tam Anlamı İle Katılmak Zorunludur.Aynı Dönemde Dükkan Bulunması , Yönetimin Onayına Sunulması , Kiralama , Dekorasyon Faaliyetleri Baslar.


8-Uygulama :Magazalarda Pratik Ve Teorik Eğitimler Verilir.


9-Kontrat Ve Açılış :Eğitim Süresinde Herhangibir Problemle Karşılaşılmamış İse Franchısıng Dükkan Kiralama İşlemleri Tamamlanır Ve Kira Kontrat İmzalanır.Dükkan Faaliyete Geçtikten Sonra Franchısıng Sözleşmesi Yapılır.Aktif bebek mağaza geliştirme
Franchisee mağazalar operasyonel anlamda destek olmak amacı ile Franchise bölge müdürleri gerekli analizleri objektif olarak yapar ve hareket planları oluşturur. Hareket planları analiz sonuçlarına göre; ciroyu arttırma yöntemleri, personel eğitimi, servis kalitesinin yükseltilmesi gibi konuları içerebilir.


Aktif bebek halkla ilişkiler
Aktif bebek’in bir partneri olarak profesyonel bir firmadan Halkla İlişkiler desteği alınır. Şirket görsel ve yazılı basın ile olan ilişkilerini düzenler, röportajlar organize eder, sosyal sorumluluk projeleri üretir, hazırladıkları ulusal ve yerel basın bültenleri ile hem yeni açılan dükkanlara hem de var olan dükkanlarımıza destek olur.


Aktif bebek site desteği
www.aktifbebek.com üzerinden alınan siparişler ilgili bölgedeki Franchisee mağazaya yönlendirilir. Saat 16:00 ya kadar alınan siparişler aynı gün kargo firmasına ya da müşteri adresine teslim edilmelidir. Siparişin mağaza tarafından karşılanamaması, eksik ürünler bulunması durumunda, ürünler merkez depo tarafından müşteriye ulaştırılır. Satışla ilgili her türlü giderler o bölgenin Franchisee mağazalarına aittir.


Aktif bebek Franchising verilecek il ve ilçeler


İSTANBUL
AVCILAR
SİLİVRİ
BAHÇELİEVLER
SULTANBEYLİ
GÖZTEPE
KARTAL
KAVACIK


KOCAELİ
KOCAELI MERKEZ
GÖLCÜK
GEBZE


TEKİRDAG
TEKİRDAG MERKEZ
ÇORLU


DÜZCE
DÜZCE MERKEZ

Aktif bebek bayilik başvurusunu 2 şekilde alıyor. Birincisi Aktif bebek şahıslar için bayilik başvurusu; yapacaksanız bu linke, İkincisi ise Firmalar için Aktif bebek bayilik başvurusuna bu linkten gidiniz.


Etiketler : Aktif bebek bayilik, Aktif bebek bayilik şartları, Aktif bebek bayiliği nasıl alınır, Aktif bebek franchise, Aktif bebek franchise şartları, Aktif bebek franchising.

2 YORUMLAR

  1. Restaurant sahibi biarkadaşım vardı dahasonra Kazancının daha yüksek olması sebebiyle bebek mağazası açtı. Restauranttaki işinden hiç memnun değildi ve çok yoruluyordu
    Şimdi ise çok mutlu. Activ Baby e teşekkürler.

  2. Eski Tarih hocam emekli olduktan sonra kazancı yüksek olan bebek mağazası sektörüne girmek istedi Ve Bayilik için Activ Baby Store u tercih etti. Bu sektörde Emekli maaşından çok daha fazlasını kazanıyor. Önceden Stresli bir yaşamı varken şimdi huzurlu ve enerjik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here