Aktüel Gayrimenkul

AKTÜEL dünyanın bir numaralı kalite belgelendirme kuruluşu Fransız BVQI tarafından belgelendirilmiş İngiliz UKAS tarafından akreditasyon onaylı, müşteri odaklı çalışma felsefesini, bilgi ve vizyonunu sektörle paylaşarak yeni FRANCHISE adayları aramaktadır.


Sistem hakkında : Aktüel olarak en çok önemsediğimiz konulardan biri eğitimdir. Sektörümüzdeki en büyük açığın eğitimli insan kaynağı olduğu inancından yola çıkarak, Kalite Süreç Yönetimi, Telefonda Etkili İletişim, Değişimi Farklılıkları Yakalayarak Rekabet Etmenin Yolları, ISO 9001-2000, Kişisel ve Kurumsal İletişim, Liderlik ve Takımdaşlık, Zaman Yönetimi ve Planlama , Dökümantasyon ve Oryantasyon, Müşteri ile Etkili İletişim, Tapu mevzuatı, Expertiz Hizmetleri gibi eğitimlerle franchise larımızı destekliyoruz. Teorik eğitimlerini tamamlayan franchise’a merkez ofiste uygulamalı oryantasyon eğitimi verilir. Ofis açılışında da merkezden görevlendirilen destek personeli tarafından, portföy hazırlığı, dökümantaston, raporlama ve diğer konularda destek sağlanır.


Aranan işyeri ve özellikleri : 40 m2 ve üzeri merkezi konumda dükkan veya ofis katı
Franchise adaylarında aranan özellikler: Tercihen üniversite mezunu, vizyon sahibi, insan ilişkileri kuvvetli, yöneticilik vasfı olan kurum kültürünü sahiplenecek girişimciler.


Sürekli Franchise ödemesi : %5
Franchise giriş bedeli : 15.000 tl.
Ortalama işletme sermayesi : 25.000 tl.
2010 franchise hedefi : 11
İletişim : Aktüel Gayrimenkul Danışmanlığı Ltd. Şti.
Bağdat Cd. Pamir Apt. No:251 K:2 D:5 Caddebostan
34728 Kadıköy / İstanbul
Tel: 0216 363 25 30
Başvuru linki : aktüel-tr

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here