Alin’s Cafe&Restaurant Franchising veriyor

Alin’s Cafe&Restaurant Franchising veriyor

Bayilik Kategorisi : Cafe ve Restaurant

Firma İsmi : Alin’s Cafe&Restaurant
Kuruluş Yılı : 2006
Şube Sayısı : 5

Alins

Firma Tanıtımı : Alins Cafe Restaurant 2006 yılında %100 yerli sermaye ile kurulmuş, gıda alanında alternatif tüketim tercihlerine hitap eden, kendine özgü mimari dokusu ve menüleri ile max. müşteri memnuniyeti prensibi ile çalıştırılan özel işletmelerdir.

Alins Cafe&restaurant, sektörüne uzun yıllar hizmet etmiş deneyimli kadrosu, kaliteli tedarikçileri, müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş servis prensibi, Fransız-İtalyan cafelerinden esinlenilmiş özgün konsepti, lezzetli ve kendine özgü menüsü ile geleceğe dönük yatırımlar yapmaktadır.

Bayilik Şartları : Alin’s Cafe&Restaurant işletmeleri için en önemli şart işi başında geçirilecek mesaidir.
Bayilik Destekleri : Bayiilerimiz Eğitim Desteği, Ürün desteği, reklam desteği, ajans, servis ve işletmecilik desteklerini Alin’s merkez birimlerinden alabilmektedirler.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Yatırım maliyetleri yere göre değişiklik gösterebilse de ortalama Alin’s Cafe&Restaurant yatırımları 500000 TL civarındadır. Kar marjımız ise işletme sabit giderlerine göre belirlenmektedir. ortalama net karımız ise satış üzerinden %15-25 aralığındadır.

İlgili Kişi : İsmet DEMİR
Telefon Numarası (507) 2118383
E-posta : franchise@alins.com.tr
Adres: Kıbrıs şehitleri cad.
Şehir: İzmir – Türkiye
Web Sitesi : www.alins.com.tr

Sponsor

1 YORUM

  1. samsun merkezde mecidiye çarşıda alt kat 380 üstkat yaklaşık 600 m cafe ve resteranta çok uygun değerlendirmek istiyorum hem reklam için size uygun hemde hizmet ve kara uygun biryer kaçırmayın..ali 03624201070-05442026166

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here