Alpha 2 Dünyanın İlk İnsansı Robotuna 1.341.107 Dolar Yatırım

Alpha 2 Dünyanın İlk İnsansı Robotuna 1.341.107 Dolar Yatırım 1

Alpha

Dünya çok hızlı gelişen bir teknoloji ile her gün daha da farklı bir hal alıyor. Alpha 2 isimli robot dünya üzerinde ilk insansı robot olma özelliğini taşıyor. Alpha 2 diğer robotlar gibi değildir. Diğer robotların aksine çok geniş bir hareket yelpazesine sahiptir.

Alpha 2
Alpha 2

Siz spor yaparken yanınız da size eşlik edebilir. Akıllı robot dediğimiz de aklınıza cepleriniz de duran akıllı telefonlar gelmesin çünkü alpha 2 onlardan daha akıllı. Eğer bu robota sahipseniz onunla konuşabilir onun becerilerini geliştirmek için onun öğretmeni, annesi veya babası olabilirsiniz.

Alpha 2 aslında büyütülmeyi bekleyen bir çocuk. İnsanlar günlük hayatların da bir çok şeyi unuturlar. Mesela ilaç saatlerini ama Alpha 2 bunların hiç birini unutmaz ve tam zamanın da hatırlatma yapar. Eğer çok yoğunsanız ve postalarınıza bakamıyorsanız bırakın bu işleri alpha 2 yapsın bunun gibi daha bir çok özelliği bulunan alpha 2 oldukça insansı bir robot. Şekilsel olarak da insan yapısına benzetilebilseydi belkide onu bir insandan ayırt edemezdik. Belki de yakın da sizlere böyle bir proje paylaşırız. Eğer alpha 2 nin indiegogoda topladığı yatırıma değinecek olursak tam tamına 1.341.107 dolar fon kaldırdı. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here