Anadolu Fit Club Bayilikler Verecek

ANADOLU FİT CLUB Şubesini Açınca Nereden Başlayacağım?

AFC şubesi açılışına kadar olan süreçte olduğu gibi açılış sonrasında da devamlı yanınızda olacağız. Sizin şubenize özel olarak organize edeceğimiz stand ve pazarlama çalışmaları ve üye listesi ile şubenizi açacaksınız. Ayrıca, yurt çapında anlaşmalı olduğumuz birçok saygın kurum müşterisine ve çalışanına anında ulaşma imkânınız olacak. Anlaşmalı kurumlarımızın listesi için bizimle irtibata giriniz. Sonrasında, AFC eğitimlerinde göreceğiniz, etkinliği kanıtlanmış pazarlama yaklaşımlarını uygulayarak yeni müşteriler kazanacak ve müşteri portföyünüzü geliştireceksiniz. Düzenli olarak gerçekleştireceğimiz merkezi pazarlama kampanyaları ile biz de sizleri desteklemeye devam edeceğiz.

Anadolu Fit Club Açmak İçin Neler Lazım?

Anadolu Fit Club
Anadolu Fit Club

Bir A&F&C şubesi için gereken minimum alan 100 m2’dir, bu alanın içerisinde minimum 40 m2 spor bölümü için ayrılacaktır. Ayrıca, 1 soyunma odası, 2 duş ve tuvalet, ufak bir cafe bölümü de yer alacaktır. Yaya trafiğinin yoğun olduğu bir bölgede, bu tanımlamaya uygun bir dükkân veya iş yeri kullanımına elverişli bir daire uygun bir seçenek olacaktır. Bu konuda size rehber olacak bilgileri sözleşme sonrasında size sağlıyor olacağız. Bulduğunuz yer alternatifleri tarafımızdan değerlendirilerek en uygun olanı onaylanacaktır.

ANADOLU FİT CLUB Şubesi Açmak için Daha Önce Çalışmış Olmak Gerekli mi?
A&F&C ailesi olarak daha önce çalışma deneyimi olsun olmasın, değerlerimizi paylaşan, istekli, çalışkan ve girişimci ruha sahip tüm herkese kapımız açık. Daha önce iş hayatında bulunmuş olmanız sizin için tabi ki bir avantaj. Ancak, böyle bir deneyiminiz olmasa da biz sizi tüm alanlarda destekliyoruz. A&F&C ekibi iş kurmanın her aşamasında çalışmış ve size destek olmak için gerekli donanıma sahip kişilerden oluşmaktadır. Şirketinizi kurmaktan merkeziniz için alışveriş yapmaya kadar her konuda bir A&F&C li sizinle olacaktır. A&F&C eğitimi sizleri sertifikalı birer işletmeci yapacak ve çalışma arkadaşlarınızı bile bularak eğitecektir.

Anadolu Fit Club Açmak İçin Ne Kadar Sermayeye İhtiyacım Var?

Bir AFC şubesi açmak için gereken Network bedeline makine ve ekipmanları dahil değildir., A&F&C üye takibi bilgisayar programı, insan kaynakları desteği, siz ve antrenörleriniz için 4 günlük uygulamalı eğitim, 2 günlük faaliyetine devam eden bir şubede oryantasyon, 4 günlük şube açılış desteği, reklam ve tanıtım desteği, şubenizi açmak ve işletmek için ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgiyi içeren franchise el kitabı dahildir. Ayrıca, yer bulma, şube tabela/cephe giydirme ve iç dekorasyon gibi açılış sürecinin tüm evrelerinde de sizinle birlikte çalışıyor olacağız. Her bireye spor yapma imkânı sağlayan, aynı zamanda girişimciyi desteklemek misyonunu da taşıyan A&F&C anlaşmalı olduğu bankalar aracılığı ile sağladığı uygun kredi koşulları ile tüm kadınlara girişimci olma fırsatı sunmaktadır.* • •Kredi şartları ve ödeme koşulları için lütfen bizi arayınız.
*Kredi kullandırımı, ilgili bankanın kredi değerlendirme ve onay kriterlerine tabidir.

Anadolu Fit Club Açmak İçin İlle Sporcu Mu Olmalıyım?

Şube sahiplerimizde spor eğitimi veya tecrübesi aramıyoruz. Olmazsa olmaz aradıklarımız ise, koşulsuz güler yüzlü, soruna değil çözüme odaklı, pozitif yaklaşıma sahip, insanlarla vakit geçirmeyi seven, çalışkan, zorluklar karşısında kaçmayı değil hayatın içinde yer almayı seçmiş bireyler olmaları.

ANADOLU FİT CLUB Sistemi ve Wellness Sporu Nedir?

Her bireye yönelik olan A&F&C sistemi, Amerika’da ortaya çıkmış, her yaştan milyonlarca kişinin tercihi olan 90 dakikalık step, aerobic, zumba ve plates’e dayanmaktadır. Grup dinamiğini ve eğlenceyi zirvede tutan bu spor uzman antrenörler eşliğinde, kardiyovasküler sisteminizi geliştirir, formda kalmanızı ve sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlar. Hem sistemi, hem de avantajlı üyelik fiyatları ile her yaştan bireylere spor yapma imkânı sağlaması, A&F&C nin tercih edilmesinin en önemli sebepleridir.

Girişimcilere, sektörleri takip eden yatırımcılara kadınlara ve Sporculara Özel İş Modeli A&F&C her yaştan ve gelir seviyesinden bireyin spor yaparak sağlıklı yaşam sürmesine yardım eden Türkiye’nin ilk ve en büyük özel wellness spor ve sağlıklı yaşam merkezi zinciridir. Kadın ve Erkek girişimciliğini destekleyen, kadın ve erkek istihdamı yaratan, network franchising (bayilik) sistemine de sahiptir.

ANADOLU FİT CLUB NETWORK Bayilik Sağlıklı yaşam ve spor merkezi olan A&F&C henüz tüm Türkiye genelinde faaliyet göstermemektedir. Fakat A&F&C bayilik verme konusuna çok sıcak bakmaktadır. Özellikle Anadolu şehirlerinde bayilik almak isteyenler için A&F&C bayilik fiyatı makine ekipmanı hariç bir defaya mahsus 6500tl + kdvdir. Ekipman seçimi ve temini bayii adayı ile birlikte belirlenmekte olup bayan bölümü için MİN. 32.500 tl +kdv, erkek bölümü için MİN. 32.500 tl+ kdv dir. A&F&C bayilik başvurusu yapmak isteyenlerin büyük bir bölümü de genellikle olumlu sonuçlar almakta ve kısa süre içerisinde de yaşam ve spor merkezini açmaktadır. Özellikle de bayanlara yâda baylara değil herkese hitap ediyor olması A&F&C marka değerini artırmaktadır.

Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli Marka:
ANADOLU FİT CLUB Sektör: Sağlık (Spor)ve Beslenme Kuruluş Yılı: 2013 Merkez Ülke: Türkiye Ciro Primi (RoyaltyFee): Yok
Reklam Katılım Ücret: yok Metraj: 110 m2 – 250 m2 – 500 m2 Franchise Bedeli: 6.500 TL + KDV
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 3
Franchising / Bayilik Destekleri: Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri

Franchise Bayi Yetkilisi: ATİLA KALLECİ
Telefon numaraları: 0.328 813 97 07
Mail: info@anadolufitclub.com
Web: www.anadolufitclub.com
Adres Bilgileri: 7 Ocak Mahallesi Akyar Caddesi Şehit Savaş GÜRLEK Sokak
Karataş Konakları F Blok No: 26/Merkez/OSMANİYE

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here