Anahtar Teslim iş fırsatları

Anahtar Teslim iş fırsatları
Anahtar Teslim 34 iş fırsatı

Anahtar Teslim iş fırsatları

Anahtar Teslim iş fırsatları isimli makale bayilik veren firmalar kategorisindeki firmalardan bahsettiği için konu bayilikler kategorimize taşınmıştır. Yeni gelişen bayilik sistemlerinin bir çoğu anahtar teslim olarak verilmektedir. Bu yüzden konuda yer alan eski firmalarında bilgilerini sildik.

5 YORUMLAR

  1. merhaba sadece cafe tarzı bir yer açmak istiyorum pide börek tarzı pizza ve sisisli gibi eklerde olcak fazla maliyet çıkaramam 15-20 bin kadarlık birşey ödeme şekliniz nasıl alıyorsunuz birde ödemeye hemenmi başlanıyor
    Not ben bu meslekte ustalık yaptığım için fazla başkalarına çalışmak istemiyorum 9 yıldır sektördeyim yeterlidir artık

  2. “Nereye gideceğini bilmiyorsan, hangi yoldan gideceğinin önemi yok.” Lewis Carroll Kişi ya da kurumların kendilerine hedef olarak belirledikleri işin gerçekleştirilmesi konusunda profesyonel ekibimizle katkı sunuyoruz. Gerçekleştirmek isteğiniz işin neresinden başlayacağınızı birlikte karar verelim. *Etüd, *Değerlendirme, *Fiyatlandırma, *Marka tescil, *Komple(anahtar teslimi) proje gerçekleştirme bizim işimiz.

  3. gerçekten girişimci ruhu olan arkadaşlarla görüşüp farklı projeler üretelim.ilgilenenlere duyrulur arkadaşlar

  4. Güzel fikirler ama genis bilgi nasil alabilrim.yada herhangi ulasabilecek bir telefon..ayrica ben yurt disindayim ama girisimci olmak istiyorum ve yeni fikirlere ihtiyacim var ne yapabilirim..:)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here