AngelFORCE deterjan il bazında bayilik veriyor

AngelFORCE deterjan Bayilik

angelforce
AngelForce

Şirketimiz endüstriyel ve evsel kullanıma yönelik temizlik kimyasalları alanında faaliyet göstermekte olan bir firmadır, genel temizlik ürünleri,oto bakım ve temizlik ürünleri. endüstriyel temizlik ürünleri,havuz kimyasalları ve dezenfektanlar olmak üzere hayatımızın bir çok alanınında temiz ve hijyenik bir ortam sunmaya yaşadığımız ortamlardan zevk almanızı sağlamak için şimdi daha çok çalışıyor.

Sorumluluğumuz ağır başarmamız gereken çok projemiz var . Sorumluluğumuzdan kaçmadan projelerimizi büyük bir azimle yerine getirdik getirmeye devam ediyoruz.  En küçük işletmeden en büyük fabrikaya kadar kurumların temizlik ürünü gideri bulunmaktadır. Her kurumun ihtiyaçları farklı olduğu için. Şirketimiz bu konuda proje bazında hizmet üretmektedir.

Türkiye’de bir ilke imza atarak sizin ürününüz bölümünü internet sitemize koyma cesaretine kolay sahip olamadık çok çalıştık çalışmaya devam edeceğiz.
Biliyoruz,ki bütün başarıların altında bilgi,birikim,tecrübe,paylaşım,azim vardır.
Biz bütün bunları başarabilen büyük bir aileyiz . EGESTAR Kimya %100 yerli sermayeye sahip bütün yatırımlarını özkaynakları ile başarabilecek altyapı ya sahip örnek bir firmadır.
Kuruluşundaki amacı kendi coğrafyasında başarılı olmayı bölge ekonomisine katkı sağlamak olan firmanın şimdiki hedefleri 2008 yılı sonunda ulusal bir marka olabilmek ve aynı dönem sonunda avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere yurt dışına ürün ihrac etmektir.
Egestar kimyanın genç,dinamik yapısı bilgi birikimi ve alt yapısı bütün bu hedefleri sapmaksızın yerine getireceği gerçeğine götürmektedir.

AngelFORCE : Our company operates in the field of industrial and household cleaning chemicals for use in a company in the general cleaning products, car care and cleaning products. industrial cleaning or grooming products, pool chemicals and disinfectants to clean and hygienic environment field is set to offer a lot of lives we live now more and more to ensure that you enjoy working environments.

Have a heavy responsibility to accomplish many projects. Ran away from our responsibility to continue to bring our projects have met with great determination.

Most small businesses to the largest institutions cleaning product to the factory is in charge. Because they have different needs of each institution. Our company provides services in this regard on the basis of the project.
Turkey by signing a policy could not have been easier to have the courage to put your product worked very hard section of our website will continue to work.
We know that all the achievements under the information, knowledge, experience, share, has perseverance.
We accomplish all these things are a big family. Chemistry EGESTAR with 100% domestic capital or infrastructure to achieve equity for all investments in a company with a sample.
The goal was to contribute to the region’s economy, its geography, the company’s current goals to be successful at the end of 2008 and to be a national brand at the end of the same period, including European countries to export products abroad.
Egesatar chemistry young, dynamic nature of knowledge, and leads to the fact that the infrastructure would have to meet all these objectives without deviating.

Bayilik Destekleri : EĞİTİM DESTEĞİ
REKLAM TANITIM DESTEĞİ
ARAÇ DESTEĞİ
Bayilik Yatırım Maliyeti : DEĞİŞKENLİK GÖSTERMEKTEDİR

Yetkili Kişi : Abidin AKSOY
Telefon : 0232 327 37 28
Web sitesi : www.egestarkimya.com
E-Mail : abidinaksoy@egestarkimya.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here