Ankara Eğitim Bayilik Veriyor

Ankara Eğitim Bayilik Veriyor
Bayilik
Bayilik

Ankara Eğitim

Bayilik Kategorisi : Eğitim

Firma İsmi : Ankara Eğitim

Kuruluş Yılı : 2010

6 yıldır Ankara’da Eğitim sektöründe danışman firma olarak hizmet vermekteyiz. 2010 yılında mental Matematik üzerine başlatmış olduğumuz çalışmalar 2012 yılında Merkezi Hindistan’da bulunan Wizycom yazılım şirketiyle yapılan anlaşmalar sonunda istenilen düzeye gelmiştir. Dünya genelinde 23 ülke ve yüzlerce bayi ile eğitime farklı bir bakış açısı getiren Abacusmaster sistemi Türkiye’de Ankara Eğitim tarafından uygulanmaya başlamıştır.

Bayilik Şartları : Öncelikli tercihimiz bayilik almak isteyen firmaların eğitim sektöründe belirli bir tecrübeye sahip ticari geçmişlerinde sorun olmayan sorumluluklarına bağlı kişiler tarafından yönetilen işletmeler olmasıdır.

Bayilik Destekleri : Belirlenen bölgede tam olarak uygulama yetkisi.Bayilik alacak firma tarafından belirlenecek personel tarafımızdan eğitime alınacaktır. Eğitimci yetiştirme yazılımlarının kullanımı. Eğitim materyallerinin kullanımı ve öğrencilere Abacusmaster eğitiminin verilmesi.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 8000 TL- 20000 TL eğitim fiyatlarının Türkiye genelinde sabit olarak belirlenmiş olmasına rağmen bölgesel farklılıklar gösterebilmektedir. Yinede en düşük kar oranı %60-65 tir. Yatırım maliyet geri dönüşü 3-6 ay sürmektedir.

Adres Adres: Atatürk Bulvarı 151/805 Kızılay/ Çankaya-Ankara

Posta Kodu: 06420

Ülke: Türkiye

İlgili Kişi : Şafak Ersoy

Telefon Numarası : (553) 2644664

E-posta : [email protected]

Web Sitesi : www.abacusmasterturkiye.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here