Apple Akıllı Saat Kılıfı The Bumper

Apple’ın çok uzun zamandır beklenen akıllı saati piyasaya çıktı. Apple Watch ile beraber cihazın aksesuarlarına dair tasaımlarda yapılmaya başlandı.

bumper

“Apple Akıllı Saat’inize süper güçler verin” sloganıyla Indiegogo’da tanıtılan koruyucu kılıf, Apple Watch piyasaya çıkar çıkmaz tasarımına başlanan bir ürün. Sahip olduğu darbe emici teknolojisi sayesinde saatinizi etraftaki eşyalara çarpmanızdan ya da düşürmenizden kaynaklanabilecek darbelere karşı korumaya alıyor.

Ürün, 42 milimetrelik yapısıyla saatin etrafını 360 derecelik açıyla tam bir koruma altına alıyor. Ayrıca Apple Watch’un tasarımına uygun olarak dizayn edilmiş koruma, bu sayede saatin hiç bir fonkisyonunu engellemenize neden olmuyor. Ekranda küçülme, dijital tuşlarda kontrolsüzlük ya da hızlı erişim tuşlarına erişimde zorluk çıkarmıyor. Kılıf, saate kolayca takılabiliyor. En stresli ve acil durumlarınızda bile sadece bir hamleyle takılabiliyor. Kılıf takılıyken mikrofon ve hoparlör görevleri de engellenmiyor. Bunun yanında bildiğiniz gibi Apple Watch’larda çeşitli sensörler bulunuyor bunlardan bir kaçı da cihazın altında bulunan vücut fonksiyonlarını analiz eden sağlık sensörleri. Kılıf kesinlikle bu sensörleri kapatmıyor ve çalışmasını engellemiyor.

Indiegogo’da tanıtılan ve kampanyasına başlanan ürünün satış fiyatı ise 20 dolar. Geliştiriciler şu anda 12 bin dolarlık fon elde etmeyi başarmış durumdalar. Ürün sayfası

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here