Araç Takip Sistemlerinde Bayilik Fırsatı Turuncu Takip

Bayilik Kategorisi : Araç Takip Sistemleri
Firma İsmi : Turuncu Güvenlik Bilişim Takip Teknolojileri Ltd. Şti.
Kuruluş Yılı : 2010

Turuncu Takip
Turuncu Takip

Firma Tanıtımı : Sektöründe Yenilikçi ve ihtiyaçlara çözüm üreten Farklı sektörler için AR-GE departmanı ile çözüm yollarını müşteri talepleri doğrultusunda geliştiren Genç kadrosu ile her türlü Yazılım desteği sunarak, sektörel çözümlerde aranılan bir marka haline gelmiştir. Şirket Yazılım Geliştirme departmanı ile kullanıcılarına sürekli olarak yenilikler getirmekte. Müşteri odaklı ve empati ile Sektörde özel çözüm yazılımlar üretmektedir.

Turuncu Takip Farklı sektörlerde çözüm yolları sunarak, müşterilerin sahada Araç Filo Yönetimlerini minimum maliyetlerle kontrol etmesini, araç takip filo yönetim sistemi ile İşletmelerin rakiplerin karşısında kalite hizmet ve izlenebilirliklerin yanı sıra işletme koordinasyonlarının kontrolünün vazgeçilmezi olmayı hedeflemektedir.
Kaliteli ve Kalifiye Personeli ile Satış hizmetlerinin yanı sıra Satış Sonrası servis hizmetinin ne kadar önemli bir unsur olduğu bilinci ile Teknik destek hizmetleri ile de takdir edilmektedir.

Yazılım Kalitesi ile sektörde ön plana çıkan, farklı müşteri taleplerine cevap verebilen dinamik yapısı ile her geçen gün gelişmekte olan sektörde yerini güçlendirmektedir.
Farklı Çözüm yolları Mobil iletişim araçları ile Yazılımın her an her yerde izlenmesine olanak sağlamaktadır. İç Pazarda yapmış olduğu ürün satışları ile istikrarı sağlayan Turuncu Global Marka olmak için emin adımlarla ilerlemektedir.
Vizyonumuz
İş ortaklarımıza artı değer katabilmek amacıyla uluslararası standartlarda yerli bilişim ürün ve hizmetlerini üretmektir.
Misyonumuz
Doğru teknik ve teknolojilerle katma değer üretebilen, teknolojiyi takip eden yerine takip edilen olan, müşteri ve çalışan memnuniyetini zirvede tutan, iş ortaklarının ilk tercihi olan bir dünya şirketi olmaktır.

Bayilik Şartları : Otomotiv sektöründe hizmet eden ve Araç takip sistemi ürünlerinin pazarlama faaliyetini ve teknik destek hizmetleri sağlayabilecek yapıya sahip olan firmalar ürünlerin satışını gerçekleştirebilmektedir.
Vergi kaydı bulunan ve ürünün pazarlamasını yapabilecek firmalar 2.000 TL. lik bir sermaye ile kendi bölgelerinde turuncu araç takip ürünlerinin satışlarını yapabilirler.

Bayilik Destekleri : Bölgesel yapılacak çalışmalarda ürün broşür ve tasarlamalarında destek sağlanacaktır. Bayii bölgesinden gelecek iş talepleri bayi kanallarına yönlendirilecektir.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Bayilik yatırımı ortalama işletmelerde 2.000 TL. sıdır. Hizmetin abonelik yapısı ile çalışmasından dolayı bayi mevcut yapmış olduğu müşterilerden her yıl düzenli olarak kar elde edecektir. Araç takip sistemi sunucu hizmet ücretleri ve Data ver gönderim hizmetleri olarak. Ayrıca Teknik destek ve servis hizmetlerinden bayii gelir elde edecektir.

Bayilik Başvurusu için Adres: Çamlık Mahallesi Şenol Güneş Bulvarı Bulvar İş Merkezi No.:38/9
İSTANBUL – Ümraniye
İlgili Kişi : Gökhan Çelikbilek
Telefon Numarası : (216) 5947500
E-posta : info@turuncuaractakip.com
Web Sitesi : www.turuncuaractakip.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here